פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

איזה דרכים מקובלות במסגרת הסדר פתרון לחובות?

הסדר פתרון לחובות הוא דרך לשלם את החובות שלך בתשלומים, לאחר תביעת חוב שהגישו. ההסדר יתבסס על הכנסתך הנוכחית וגובה החוב שאתה חייב. אתה יכול לנהל משא ומתן עם הנושים כדי להגיע לתוכנית שתעבוד עבור שני הצדדים.

הסדרי הסדר חובות שונים מפשיטת רגל מכיוון שהם אינם ניתנים לצו בית משפט והנושים אינם יכולים לקחת רכוש. עם זאת, חשוב לציין שסוג זה של הסדר יכול להשפיע לרעה על ניקוד האשראי שלך ועל בקשות אשראי עתידיות.

דרכים לבצע הסדרי חוב

הסדרי הסדר חובות הם דרך לחייבים להחזיר את חובותיהם על ידי סילוקם בפחות ממה שהם חייבים. 

1.תוכניות ניהול חובות : הם סוג של תוכנית פירעון המסייעת לאנשים להחזיר את חובותיהם על ידי ביצוע תשלומים חודשיים קבועים לנושים שלהם. הם גם עוזרים לאנשים להפסיק להשתמש בכרטיסי אשראי, מה שיכול לחסוך כסף בטווח הארוך.

  1. הסדר חוב: חייבים יכולים להסדיר עם נושים מחוץ לכותלי בית המשפט על ידי הסכמה על סכום הנמוך ממה שהם חייבים ולשלם אותו במלואו בבת אחת או לאורך זמן. זוהי אפשרות יקרה יותר מכיוון שהיא דורשת תשלום הוצאות משפט והוצאות אחרות הקשורות להסדר חובות מחוץ לבית המשפט, אך לעתים קרובות

הסדר חוב הוא תהליך שבו החייב מסכים לשלם סכום מופחת מסך החוב על מנת להסדיר את החשבון. ישנן דרכים שונות בהן יכול החייב לנהל משא ומתן עם נושים לשם כך.

ניתן לסווג הסדרי הסדר חוב לשני סוגים:

  1. הסדרים מרצון
  2. הסדרים חובה

הסדרים וולונטריים נעשים על ידי חייב מרצון שפונה לנושה ומנהל עמו משא ומתן. הסדרי חובה נעשים על ידי נושים הפונים לחייבים ומציעים להם הסדר שהם לא יכולים לסרב לו.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מסחר רובוטי

השימוש ברובוטים במגזר הפיננסי גדל במהירות במהלך השנים האחרונות. הסיבה העיקרית לכך היא, עליית הבינה המלאכותית והרובוטים בכלל. מסחר רובוטי הוא סוג חדש של מסחר

קרא עוד »

סדנאות משחק לנוער

החשיבות של סדנאות משחק לנוער אינה ידועה כפי שהיא צריכה להיות, אך עם עליית הפלטפורמות הדיגיטליות, למידה מקוונת הפכה לטרנד מרכזי. הדור הנוכחי מודע ומתעניין

קרא עוד »

ניקוי חלונות בגובה

ניקוי חלונות בגובה הוא מיומנות שלא נלמדת לעיתים קרובות. זה דורש הרבה תרגול והבנה של סוגי חלונות שונים כדי להיות מסוגל לבצע את המשימה בהצלחה.

קרא עוד »

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים