פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

1869776-min

באוהלים להשכרה, אנו מביאים את חלומותינו לחיים בחיק הטבע. אנו מאמינים כי אירוח בחיק הטבע צריך להיות קל וללא מתחים מיותרים. תוכלו לשכוח ממזג האוויר בזמן שהאוהלים מגנים עליכם ועל האורחים שלכם, תוך שאתם מאפשרים להם להנות מאירוע מיוחד בטבע.

 

אוהלים להשכרה

השכרת אוהלים היא משהו מאוד חדש שלא ממש היה בעבר. אנשים רבים שוכרים אוהל למגוון מטרות שונות ונראה שהשכרת אוהלים תופסת תאוצה רבה בקרב אנשים רבים, בארץ ובעולם.

נגמרו הימים שאירוע היה רק משהו ששמור לאולם קבע או בגן אירועים. היום, כל אדם יכול לארגן את האירוע שלו בדיוק כמו שהוא רוצה ובאיזה מקום שמתאים לו ולמשפחה שלו.

 

אירוע בטבע – איך עושים את זה?

לא פעם יצא לי להיתקל בזוגות שעומדים להתחתן ולא ממש היו סגורים על המקום בו הם רוצים לערוך את האירוע שלהם. אני, כאחד שחובב טבע מיום שאני זוכר את עצמי, הצעתי להם לעשות אותו בתוך אוהל ענקי באיזשהו מקום בטבע שהן יבחרו לעצמם.

לאחר האירוע נראה שלא ממש טעיתי: הם סיפרו לי שהחתונה שלהם הייתה מושלמת מכל הבחינות והם שמו דגש על המקום הפיזי שבו נערכה החתונה שלהם. האורחים לא הפסיקו להחמיא להם על האוהל המדהים שסכך על האירוע עצמו והזוג, מה אומר לכם, היה בעננים.

 

אירוע יוצא דופן

לא פעם אנשים מחפשים את כל האפשריות בעולם כדי לעשות את האירוע שלהם למשהו שהם עוד לא ממש ראו בעבר. לא תמיד הם מוצאים, אך אלה שכן מבינים, בוודאי יוכלו לספר לכם שאירוע ברמה אחרת הוא רק כזה שנערך בתוך אוהל מפואר. אם כן, נראה שזהו הכיוון הכללי לעריכת אירועים ב- 2020.

 

פנו עוד היום לחנות אוהלי נתנוב להשכרת אוהלים.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

איילת סיניבר: השקעות בבית השקעות – איך זה עובד?

בבואנו לבחור אלטרנטיבת השקעה , עומדות בפנינו אופציות שונות ומגוונות כיצד להשקיע את כספנו. אנו יכולים לבחור מסלול ריאלי להשקעה, לדוגמא, להשקיע בנכסים או בעסקים .  או לבחור בהשקעה במוצרים פיננסיים המושקעים בשוק ההון.

קרא עוד »

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים