פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

כמה דברים שלא ידעתם על חיוג מקוצר

כמה דברים שלא ידעתם על חיוג מקוצר

חיוג מקוצר הוא לא רק פעולה הקשורה לטלפונים. מאחורי חיוג זה קיים נתב שיחות המבצע פעילות רבה אשר קשורה למשרד האחורי. החיוג המקוצר הוא כלי עבודה בתחום השיווקי, התפעולי והניהולי של כל עסק.

מנהלים אשר מודעים לכל היכולות של אופציה זו, נתון זה מסייע להם רבות באופן תמידי, כדי לבצע את הפעולות הנכונות בעסק שלהם.

היתרונות של חיוג מקוצר

מעבר לפעולת החיוג המהיר שהיא מאד נוחה ללקוח, אפשר לקבל את פירוט השיחות כדי לדעת את האפקטיביות של הקמפיין, לפלח את מגוון הלקוחות שהתקשרו, לקבל דוחות מידע מפורטים למייל ולהקליט את השיחות לצרכי בקרה וביצוע בדיקות נוספות.

אופציה זו היא מרכזיה אשר אפשר לקשר אותה לAPI  לנתב את כל השיחות ובשלב שני לשלוח לכל המתעניינים הודעות רלוונטיות לגבי מבצעים, הודעות אשר קשורות לשירות או למוצר שאותו העסק משווק. בהמשך אפשר להתחבר גם לממשק CRM כך שכל המערכת עובדת כמקשה אחת בכל שלוחותיה וצורות התפעול שלה.

קיומו של החיוג המקוצר הוא מקצועי ביותר ומחובר לעשר רשתות שונות כדי לתת מענה תקשורתי הולם וברמה מקצועית גבוהה לכל לקוח. היתרון הגדול הוא שאפשר להצטרף לאופציה זו ללא התחייבות אלא בדרך ייחודית ובמחיר סביר – לחצו כאן כדי לקבל מידע על מחירים ועלויות של השירות.

חשיבה יצירתית על ניהול אפקטיבי

אחת האפשרויות המבריקות של מערכת זו היא האפשרות לנתב את השיחה לטלפון הסלולרי וכך תמיד יהיה מי שיענה לכל שיחה ולא יהיה מצב שאם אין אף אחד במשרד, אף אחד לא יקבל את שיחת הטלפון החשובה.

הלקוח יוכל גם לשמוע בזמן ההמתנה גם מידע על הפרויקט, אם מדובר בנדל"ן הוא ישמע אילו דירות מוצעות למכירה, מה גודלן, באילו קומות ועוד. אם מדובר על חברה יבואנית, הלקוח יקבל מידע על הפריטים הרבים אשר הם מייבאים בתחומי העיסוק שלהם, נראות, מידע מקצועי, טיב מעולה ועלויות.

המערכת מעניקה מעטפת נפלאה לכל עסק ללא קשר לתחום העיסוק שלו וכך אפשר לעבוד באופן מסודר ומאורגן בכל קמפיין פרסומי, אשר קשור להעמקת השיווק לצורך הליכי מכירה של המותגים.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים