מכשיר למיצוק העור – פריצת דרך בתחום הקוסמטיקה

מכשיר למיצוק העור

נשים רבות בגיל מתקדם או אחרות אשר העור שלהן נראה מדולדל רוצות להפוך אותו למוצק ומתוח. בעבר, המטרה הזאת לא הושגה או הושגה חלקית במאמצים רבים, בטיפולים ארוכים ובעלויות גבוהות, יחסית. בעידן המודרני קיימים מכשירים וציוד מתקדם (בדקו מוצרי קוסמטיקה באתר לאונרדו) המהווים פריצת דרך בתחום. הם פועלים על טכנולוגיית גלי רדיו ומצליחים לספק תוצאות נהדרות בזמן קצר. אחד היתרונות החשובים הוא שכל קוסמטיקאית יכולה לעשות זאת בלחיצת כפתור ובטיפולים פשוטים שאינם מצריכים ידע רב או מאמץ טכני מורכב. כל טיפול הינו בטוח וללא קרינה. 

תהליך הטיפול

מכשיר לחידוש ומיצוק העור מצמידים לנקודות הטיפול בהן העור רפוי ומעסים אותן. בכלל זה: ירך פנימית, בטן, זרוע וכדומה או במקום בו קיים צלוליט. בעת ההפעלה שולח המכשירים את הגלים העדינים לעומק שכבת הדרמיס המצויה בעור. שכבה זאת היא התומכת בשכבת העור החיצונית והטיפול נועד לה. הם מפיקים חימום ביוממטי המעודד את העור לייצר קולגן איכותי יותר. האפקט מתבטא במספר אלמנטים חשובים ובין היתר: מיצוק ומתיחת העור, שיפור המרקם שלו, טיפול בקמטים קיימים ומניעת קמטים נוספים, ניקוז לימפטי מוגבר בשל אפקט העיסוי, אפקט הבהרה וזוהר לעור, טיפול בצלוליט וכדומה. 

משך הטיפול ותוצאות

מדובר, לרוב, על סדרת טיפולים במשך כעשרה מפגשים. כל טיפול אורך כחצי שעה ולאחריו חוזרים לשגרת היום. מיועד לנשים וגברים כאחד. קיימות מגבלות שונות לגבי אנשים ונשים הסובלים מבעיות רפואיות שונות. ייתכנו תופעות לוואי קלות כמו: כאב, אודם, נפיחות, צריבה גרד. כל אחת מהן חולפת במהירות. התוצאות מרשימות מאוד ומתחילות להיראות כבר לאחר המפגשים הראשונים. מומלץ לרכוש מכשירים איכותיים המשווקים על ידי חברות בעלות מוניטין. הן מספקות ייעוץ לגבי תפעולם ואחריות הנקבעת על פי שיקולי היצרן. 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אימוני כושר לנשים, מתי כדאי לשקול זאת?
ישנן דרכים רבות לבנות תוכנית אימוני כושר לנשים. מאמר זה מספק כמה טיפים ורעיונות כיצד לבנות תוכנית...
קרא עוד »
פבר 28, 2023
שלום עולם!
ברוכים הבאים לוורדפרס. זה הפוסט הראשון באתר. ניתן למחוק או לערוך אותו, ולהתחיל...
קרא עוד »
ספט 02, 2018
מה תפקידו של יועץ פיתוח נוף?
בעבר נדרשו יועצי פיתוח נוף כדי להפיק את המיטב משטח טבעי. הם יצטרכו לדעת איך לעצב פריסה ואיזה סוג של...
קרא עוד »
אוק 19, 2022