פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

המלצות על וטרינר באשדוד

וטרינר באשדוד

מי שמחזיק בבית חיות מחמד, חשוב שיקבל המלצות על וטרינר חרום באשדוד או לא רק בעתות חירום, כדי להגיע אליו מדי פעם לצורך בדיקה רפואית של החתול, הכלב או כל חיית מחמד אחרת.

המלצה של קרובי משפחה וחברים

הדרך הטובה ביותר היא לקבל המלצות מחברים או בני משפחה שמחזיקים גם הם חיות מחמד וגרים באשדוד או בסביבה. הם יכולים לעדכן לגבי הפרטים של הקליניקה של הווטרינר ואם הם מרוצים ממנו. שביעות הרצון אמורה להיות מקצועית, לגבי יכולת האבחון שלו, ההנחיות הרפואיות שהוא מעניק למטופלים, הזמינות שלו לכל בעיה, למתן חיסונים ולכל צורך אחר שקשור לחיות הללו.

מעבר לכך, חשוב לבדוק אם הוא אנושי ומתייחס כראוי לחיות בעת הבדיקה והטיפול בהן וגם צורת ההתנהלות שלו עם הלקוחות שהם בעלי החיות הללו ואם הוא מעניק להם תחושה נעימה של שיתוף פעולה בעת ההגעה לקליניקה. 

המלצה דרך אתר האינטרנט של הקליניקה 

אופציה נוספת היא קבלת מידע דרך אתר האינטרנט של הווטרינר (ראו למשל וטרינר 24 שעות באתר אנימל סנטר). מתרשמים מהמקצועיות שלו ומהניסיון שלו כדי לגבש החלטה אם לתאם אצלו תור.

במקביל לכך, חשוב לבדוק בפורומים ובאתרי האינטרנט העוסקים בנושא טיפול בחיות, אם יש על ווטרינר ספציפי זה חוות דעת, סיפורים ושביעות רצון מדרכי הטיפול, או לחלופין אם קיימות דיס המלצות עקב חוסר רגישות או חוסר מיומנות בטיפול ספציפי.

קביעת תור לקליניקה מובילה 

לאחר קבלת מלוא הנתונים, התמונה ברורה והלקוח מזמין תור בקליניקה המובילה שקיבל עליה המלצות מצוינות מהחברים ולאחר בדיקה שביצע באתרי האינטרנט ולא מצא אף מילה שלילית על הווטרינר. 

לכן רוב הסיכויים הם שמדובר בגורם מקצועי מאד, שמבצע את כל התהליכים הנדרשים לבקרה על בריאותם של חיות המחמד ולהעברת הנחיות ללקוחות.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים