פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

הכל על תכנון פיננסי נכון

תכנון פיננסי

כסף הוא אמצעי, אך הוא גם זה שיקבע כיצד איכות החיים שלכם תראה בהווה ובעתיד. כשחושבים על תכנון פיננסי ופרישה לפנסיה לא חושבים רק על הצרכים האישיים שלנו, אלא גם על הצרכים הפיננסיים של כל המשפחה הגרעינית התלויה באמצעים הכספיים העומדים לרשות המשפחה. בכדי להבטיח שקט כלכלי לכם ולמשפחתכם חשוב לבצע כמה שלבי תכנון מחושבים, עליהם נרחיב במאמר הנוכחי.

בחרו מסלול פנסיה מתאים

לא סתם תוכנית פנסיה היא פוליסה מחייבת עבור כל עובד בישראל, כיוון שבאמצעותה ניתן להחליף את מקור ההכנסה השוטף לאחר גיל הפנסיה והפרישה מהעבודה, הגעה למצב של אובדן כושר עבודה או חלילה פטירה מן העולם. על מנת למנף את היתרונות של הקצבה החודשית שתעמוד לזכותכם או משפחתכם באחד מן המקרים הללו, חשוב לבחור את מסלול הפנסיה שיתאים לצרכים האישיים שלכם וכן למטרות הפיננסיות שאתם מתכננים בעתיד.

בצעו השקעות נכונות

בכדי שתוכלו להגדיל את הרווחה הכלכלית שלכם ושל משפחתכם, מומלץ לבצע השקעות כספיות נכונות באפיקים שיניבו עבורכם רווחים ותשואות גבוהות. בעבר אנשים היו ממהרים לשמור את הכספים שחסכו מתחת לבלטות בחדר השינה או מתחת למזרון, אך בעידן הכלכלי-מודרני של היום ניתן להשקיע את הכספים האלו במגוון מקומות וליהנות מרווחים יפים שיגדילו את החיסכון.

משום כך כדאי לפתוח קרנות השתלמות, קופות גמל או לבצע השקעות נדל"ן או השקעות במניות וכן כל אפיק השקעה אחר שעשוי להניב רווחים העולים על סכום ההשקעה הראשוני.

היעזרו במדריכים פיננסיים מקצועיים

לא בטוחים איזה מסלול פנסיה יכול להתאים לצרכים שלכם? רוצים למצוא אפיק השקעה מניב שיהיה כדאי מבחינה כלכלית? מעוניינים לקבל טיפים נוספים לתכנון פיננסי נכון? כדאי להיעזר במדריכים פיננסיים מקצועיים ולקבל את הידע והכלים שיסייעו לכם בכך.

 

אולי יעניין אתכם גם: הכנסה פסיבית

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

בית חכם

בית חכם – למה זה טוב?

אתם לא צריכים להיות כבולים לשהייה בבית כדי לשלוט במכשירי החשמל. כיום ניתן להתקין מערכת של בית חכם, באמצעותה ניתן לשלוט בכל מכשירי החשמל ולהגדיר

קרא עוד »

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים