פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

1968194-min

אם מצאתם את דירת החלומות שלכם, ברכות חמות, אבל לפני שאתם מתחייבים או חותמים על נייר כלשהו, תנו אותה לבדיקה עו"ד מקרקעין בחדרה. זה חשוב כדי לוודא שהכל בסדר ואכן באמת בחרתם נכון. למרבה הצער, לא כל עסקה מתבררת ככדאית ולפעמים היא אפילו מכשילה אתכם וגורמת לכם לשלם לאנשים שהם כלל לא בעלי הנכס. המקרים האלה גורמים להפסדים ולהליכים פליליים נגד מי שהציע א העסקה אבל בינתיים אין כל דרך להבטיח להחזיר לכם את הכספים, וחבל. לכן, לפני כל חתימה והעברת כסף כלשהו חפשו ליווי של עורך דין מומחה בתחום המקרקעין.

 

אילו שירותים אפשר לקבל אצל עו"ד מקרקעין בנתניה?

  • הכנת חוזה מכירה או רכישה של נכס כלשהו או מקרקעין, וזה כולל חנויות, בניינים שונים, משרדים ומגרשים, כל מה שעובר לרשות אדם פרטי או חברה או קבוצת רכישה.
  • ייצוג שלכם במשא ומתן על כל עסקת נדל"ן או פרויקט. היום יש פרויקטים רבים שיזמים מנסים לקדם והם עשויים להניב תשואה ורווחים רבים. הדרך לשם כרוכה בליווי משפטי כדי לוודא שהכל נעשה כחוק ושהאינטרסים והזכויות שלכם נשמרים היטב.
  • כל שותפות בנכס כלשהי שצריכה להיבנות או להתפרק נעשית בליווי משפטי בלבד כדי להבטיח את החזרת הכספים ושמירת הזכויות בבעלות על הנכס לפי ההסכמים והחוזים שנחתמו.
  • מכרזים שונים מחייבים ליווי של עו"ד מקרקעין בנתניה על מנת להגיש אותם כחוק ולאחר בדיקה.
  • היום נהוג גם לחפש הזדמנויות שונות בקרקעות חקלאיות שעברו מזמן שינויי ייעוד למטרות אחרות, כמו מסחר, נופש, אולמות אירועים ועוד. את כל העסקות האלה מלווים עורכי דין שמתמחים בקרקעות כפריות וחקלאיות.
  • אתם שוכרים או משכירים דירה? אל תחתמו על חוזה מבלי שעורך דין הסביר לכם במה זה כרוך ובנה לכם חוזה שמתאים לכם.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים