פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

שכר יועץ משכנתאות – כמה מרוויחים בסיום קורס?

ייעוץ משכנתאות

שוק יועצי המשכנתאות בישראל הולך וגדל, אנשים רבים מוצאים את עבודתם בתחום זה ונהנים ממנו. אולי תופתעו לשמוע, אך כמה שההיצע גדול, הביקוש גדול עוד יותר. כלומר, הצורך ביועצי משכנתאות הוא גדול יותר מכמות אנשי המקצוע הקיימים.

בדרך כלל, אדם שרוצה להוציא משכנתא מבנק או מגוף מימון חיצוני אחר, יפנה ליועץ משכנתאות בכדי לקבל ייעוץ נכון, ליווי מקצועי ולעיתים גם בכדי שהיועץ יבצע עבורו את העבודה. יועצי משכנתאות רבים נותנים גם את השירות הזה ללקוח, כמובן שיועצים אלה ירוויחו יותר.

אז כמה מרוויחים בסיום קורס? שכר יועץ משכנתאות תלוי מאוד בסוג השירות הוא נותן וכמובן גם בשנות הוותק שלו בשוק.

אפשרויות תעסוקה

בואו נבין שניה מהם האפשרויות התעסוקתיות של אדם שעבר לימודי יועץ משכנתאות, על מנת שנוכל לנתח נכון כמה מרוויחים בסיום קורס. הלימודים כיום לייעוץ משכנתאות מתבצעות במספר אופנים. אתם יכולים ללמוד בקורס אונליין או בלימודים במסגרות שונות.

זמן הלימוד נע בין מספר שבועות לחודשים, בהתאם לאינטנסיביות הלימודים. בסיום הקורס עומדים בפני הסטודנטים מספר אפשרויות תעסוקה: עבודה במערכת הבנקאית כיועצים שכירים, עבודה כשכירים במשרדי יועצי משכנתאות פרטי, עבודה כשכיר בחברות ביטוח משכנתאות או בחירת קריירה פרטית עצמאית.

כמה מרוויחים בסיום קורס

אז כמה הוא שכר יועץ משכנתאות? כאמור, זה תלוי במספר פרמטרים וכדלהלן:

יועצי משכנתאות שעובדים כשכירים בחברות פרטיות או בבנקים, משתכרים בשכר של בין 7,000 ל – 10,000 שקלים בחודש, כמובן בהתאם לניסיון ולתיקים המטופלים. יועץ משכנתאות עצמאי ייקח בדרך כלל כשחר טרחה, עבור כל תיק בין 3,000 ל – 6,000 שקלים. ככל שהיועץ מקצועי יותר, הוא יוכל לנהל כמה תיקים במקביל ובהתאם לכך, שכרו יעלה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מסחר רובוטי

השימוש ברובוטים במגזר הפיננסי גדל במהירות במהלך השנים האחרונות. הסיבה העיקרית לכך היא, עליית הבינה המלאכותית והרובוטים בכלל. מסחר רובוטי הוא סוג חדש של מסחר

קרא עוד »

סדנאות משחק לנוער

החשיבות של סדנאות משחק לנוער אינה ידועה כפי שהיא צריכה להיות, אך עם עליית הפלטפורמות הדיגיטליות, למידה מקוונת הפכה לטרנד מרכזי. הדור הנוכחי מודע ומתעניין

קרא עוד »

ניקוי חלונות בגובה

ניקוי חלונות בגובה הוא מיומנות שלא נלמדת לעיתים קרובות. זה דורש הרבה תרגול והבנה של סוגי חלונות שונים כדי להיות מסוגל לבצע את המשימה בהצלחה.

קרא עוד »

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים