מנטורים בעולם העסקים

רישיון קבלן

חניכה במלאכת כפיים ובאומנות הייתה מקובלת מאוד בעבר. כיום, חניכה במובן המודרני נפוצה אפילו יותר בתחום העסקי. נסביר על החשיבות של מנטורים בעולם העסקים ונציג כמה דוגמאות לערך המוסף שהם מביאים איתם לעוסקים במלאכה. 

מיהם מנטורים בעולם העסקים 

לפני שנציג כמה טיפים חשובים, חשוב להבין מיהם המנטורים הטובים ביותר. מדובר בבכירים עם קבלות. אלה לא רק מורים אלא אנשים שלמדו בעצמם איך לשחות עם הכרישים בתחום העסקי, איך לנהל חברות, איך להיות איש מכירות טוב, איך לנצח במשא ומתן וכמובן – איך למכור.

לא לפחד מהפחד בדרך להצלחה

אי אפשר לתמצת את כל הידע העצום שנמצא בידיהם של מנטורים בעולם העסקים, אבל אפשר להביא כמה עקרונות יסוד חשובים. הרבה יזמים או אנשי עסקים מתחילים מרגישים חששות גם לאחר סיום בהצלחה של לימודי נדלן או תחום עסקי אחר. חשוב להכיר את הכלל החשוב: רק המעז מנצח. מנטורים מובילים מדגישים כי אסור שהפחד מכישלון יעצור אותנו מלנסות. חוסר הצלחה נקודתי הוא תמיד השיעור החשוב להצלחה הגדולה שתבוא בהמשך. 

איך להקרין ביטחון עצמי 

מנטורים בעולם העסקים לא יכולים לבטא חולשה, ולא מפני שהם מושלמים. הם מסבירים שכדי להצליח בעולם העסקים צריכים לאחוז בתדמית חזקה, עם ביטחון עצמי. מנהל או איש עסקים שבהתנהגותו, בדבריו ובהתנהלותו יודע להעביר שליטה עצמית וביטחון מעורר באחרים השראה ורותם אותם ללכת איתו ובעקבותיו. 

חשיבות המכירות והשיווק בעסקים ולמנהלים

תורת המשא ומתן (בשילוב מכירות) היא אבן יסוד חסרת תחליף בעולם העסקים. זו הסיבה לכך שמנטורים בעולם העסקים מפנים לכאן זרקור חשוב. ומכירות זה לא רק מכירה של מוצר או שירות מסוג כזה או אחר. כל מנהל או איש עסקים צריך לפעמים "למכור" את הגישה שהוא תומך בה, את הרעיון שהוא רוצה להוביל וכמובן את המותג או החברה שהוא רוצה למשוך קדימה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פסילה מנהלית
פסילה מנהלית היא פסילה של רישיון נהיגה שמבוצעת על ידי משטרת ישראל ורשות הרישוי. מהן סוגי הפסילה...
קרא עוד »
יונ 09, 2022
סליקה עם אפל פיי – תרחיבו את אפשרויות הסליקה
ככל שאתם מציעים ללקוחות באתר שלכם יותר דרכים לשלם, כך אתם יכולים להביא ליותר המרות שמתבטאות במכירות...
קרא עוד »
מאי 21, 2021
יועץ בטיחות לבריכה
אין דברים שאנחנו אוהבים יותר, בעיקר בקיץ, כמו ללכת לבריכה. מעבר לבריכה עצמה, גם החוויה סביבה, מקנה לנו...
קרא עוד »
נוב 18, 2020