פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

דיו למדפסת ברדר

אין שימוש במדפסת ללא מחסנית הזרקת דיו. עם זאת, לא כל המחסניות משרתות למטרות דומות או שיש להן תכונות להגשמת צורכי ההדפסה הספציפית שתרצו. אם חשבתם על דיו איכותי למדפסת שלכם, הגעתם למאמר הנכון בנושא.

דיו למדפסת ברדר 

דיו למדפסת ברדר נחשב מהטובים ביותר שיש כיום בשוק. הוא עמיד, יציב, חזק ובנוי כדיו עוצמתי. הוא לא סתם נחשב לדיו איכותי שכן חברת ברדר המייצרת אותו כבר שנים רבות, עושה זאת יחד עם התקנים המחמירים ביותר.

דיו איכותי 

אם אנו מדברים על היצרן שדואג לאיכות החומרים שלו יותר מכל דבר אחר, הרי שהוא יצרן מדפסות ברדר המצוין שגם מייצר מדפסות על איכותיות וגם מחסניות הזרקת דיו.

כדי למצוא את הדיו הכי איכותי בסביבה, עליהם לחפש אחר דיו עמיד שהחומר ממנו הוא עשוי איכותי מספיק כדי לצבוע לכם את התדפיסים שלכם באופן הרצוי לכם.

כמה זה עולה? 

למדפסות ולמחסניות דיו מחירים שונים. בכל מקום ניתן למצוא אותם במחיר שונה ואם אתם מתעקשים על החברה שמספקת אותם במחירים ידידותיים ונוחים, תוכלו לחפש ברשת אתר טונרים וכן לערוך השוואת מחירים ולקבל את הדיו הטוב ביותר ובתנאים ובמחירים הרצויים לכם.

 שימוש במדפסות 

מדפסות מסוימות עשויות לצרוך עד שש מחסניות דיו שונות, ואחרות, יכולות לכלול אחת בלבד. לדוגמה, אם אתם משתמשים במדפסת מסדרת HP OfficeJet Pro 6230, מחסניותיה מוגדרות כ-HP 934 (שחור) ו- HP 935. דגמי מדפסות שונים נועדו לעבוד עם מחסניות דיו ספציפיות בלבד.

איפה למצוא את שם ומספר הדיו? 

אתם יכולים למצוא את שם ומספר הדיו במחסנית הדיו הישנה. כמו כן, עיינו במדריך היצרן; סוג המחסנית והמספר מוטבעים בדרך כלל על המכסה וכן תאריך החלפת מחסניות או תחזוקת המכשיר.

תווית המודפסת ישירות על המחסנית, מציגה את שם ומספר מחסנית הדיו. חלק מיצרני המדפסות כוללים גם כרטיס קטן הנושא את מספר המחסנית בכל קופסת דיו קטנה. תוכלו למצוא דיו למדפסות מיוחדות באתרים הרלוונטיים ולהשוות מחירים ולהתאימם לצרכים שלכם.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים