איך תבחרו לעבוד עם מחליף קישורים ומה תבקשו ממנו?

אחת הדרכים הטובות ביותר להשיג קישורים לקידום האתר שלכם או של הלקוחות שלכם היא על ידי יצירת שיתופי פעולה עם אנשים אחרים. בדרך כלל יהיה קשה מאוד לשכנע את המתחרים שלכם להשיג מהם קישור לאתר שלכם כיוון שהם יודעים שזה יתרום לקידום שלכם, אולי מעבר לאתר שלהם ולכן פוגעים בעסק שלהם בפעולה זו. לכן תצטרכו למצוא בעלי אתרים, מקדם אתרים או חברות המספקות שירותים אלה על מנת לקבל קישורים טובים מאתרים שיש להם קשר ישיר או עקיף לתחום שבו עוסק האתר שלכם.

יצירת שת"פ להשגת קישורים:

אם אתם רוצים דרך נוספת מרכישת קישורים תוכלו לבחון את האפשרות ליצור שיתופי פעולה שונים. כך למשל אתה תקשר אליי ואני אקשר אליך. אבל.. ויש אבל גדול… זה לא כמו שהיה בעבר שפשוט היו מחליפים קישורים מתפריט צדדי או תחתון ונגמר הסיפור. גוגל רוצה שהקישורים היו טבעיים ככל האפשר ולכן אתם צריכים לצייר מציאות שכך הדבר. אז אם אתם יוזמים שת"פ בנושא, כדאי לסכם עם מחליף הקישורים כמה דברים.

מה נסכם עם מחליף הקישורים:

  • ראשית עדיף יהיה לבחון את החלפת הקישורים על פני אתרים היושבים על שרתים שונים וכתובת IP שונה. כך הערך של הקישור יהיה גבוה יותר מאשר החלפת קישורים ישירה שגוגל יכול לזהות.
  • בכל הקשור לתהליך קידום אתרים בגוגל, תמיד דאגו לקישור רלוונטי. כלומר כזה שיותר מתוך אנקור שרלוונטי לקישור עצמו ואם אפשר שגם האתר יעסוק בתחום אז מה טוב. אם לדוגמה אתם רוצים לקדם עמוד על הדברת נמלים כדאי שהאנקור יהיה קשור לשם החברה שלכם או לביטוי הקשור בהדברה או הדברת נמלים. אם אפשר שהוא יצא גם מאתר שעוסק בתחום הדברות אז מה טוב ואם לא בנו את המאמר שיהיה רלוונטי. לדוגמה אתר העוסק בהובלות למעבר דירה – כתבו מאמר שעוסק על הדברה לפני כניסה לדירה חדשה ותשלבו את זה באופן טבעי. 
  • בקשו שהקישור יהיה FOLLOW.
כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מאמן כושר אישי – בחרו באחד כריזמטי
שירותיו של מאמן כושר אישי יוכלו להיות בעלי ערך רב עבור אלו מכם שירצו להגיע להישגים אמתיים מבחינת...
קרא עוד »
מרץ 08, 2022
האתר של גרבי שרייבר
מעוניינים לרכוש גרביים במחירים טובים? לא רוצים יותר למצוא את עצמכם הולכים עם גרביים שיש בהן חורים?...
קרא עוד »
פבר 16, 2022
מתי נשים ישלמו מזונות?
כולנו יודעים כי בכל מה שקשור לתשלומי מזונות, מוטל הדבר על האב. הוא זה שאמור לדאוג לכך כי הילדים יקבלו...
קרא עוד »
דצמ 21, 2019