פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

איך עושים סרטי מוצר כמו שצריך

עושים סרטי מוצר כמו שצריך

הפקת סרט מכל סוג שהוא, זה לא דבר פשוט, לא דבר קל. זה דורש הרבה מאוד כסף, הרבה מאוד זמן, תכנון וכמובן יצירתיות. זה נכון לגבי כל סרט כאמור, גם אם מדובר בהפקת סרטי מוצר

ישנה הנחה רווחת, אם זה סרט מוצר אז מעצם זה שמדובר בעניין עסקי, שיווקי, אז זה דורש פחות השקעה או פחות משאבים. סביר להניח שזה יעלה פחות מסרט הוליוודי או סרט תיעודי שמחייב טיסות ונסיעות למקומות רחוקים, אך גם סרט מוצר דורש השקעה. 

ראשית, הוא מיועד למטרה מאוד ספציפית ואם נפספס אותה, זה יכול להיות בעייתי מבחינה עסקית, כלכלית. שנית, הסרט אמור לייצג לא רק את המוצר שלנו אלא גם את העסק שלנו, את המוניטין שלנוץ אם אנחנו נייצר סרט לא טוב ולא איכותי, פועל יוצא מזה יהיה שגם המוניטין שלנו ייפגע מאוד. 

לפני שנסביר כיצד לעשות את זה כמו שצריך, צריך לציין את המובן מאליו. בשביל לעשות סרט מוצר איכותי, צריך אנשי מקצוע מנוסים כמו וידאו גורו אשר עשו בעבר סרטים דומים, וכן צריך תקציב מוגדר וברור שנוכל לייצר בעזרתו סרט ברמה גבוהה. 

כיצד עושים את זה בצורה נכונה?

חשוב לאפיין את המטרה של הסרט. מה בדיוק רוצים להשיג בעזרתו, מה רוצים להציג בעזרת הסרט. חשוב גם לאפיין עוד נקודה והיא למי הסרט מיועד אז יהיה הרבה יותר קל לאפיין אותו בצורה נכונה 

מעבר לאפיון, אזי שצריך להגדיר בצורה ברורה, כמה זמן אמור להימשך הסרט. חשוב שהוא לא יהיה ארוך מדי, בשביל שהקהל לא יאבד עניין, וכן שלא יהיה קצר מדי, אז אי אפשר יהיה להכניס את כל מה שחשוב. המסר צריך להיות מועבר בצורה ברורה וחדה. 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים