פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

איך להוציא רישיון קבלן ולמה זה חשוב?

רישיון קבלן

אם אתם קבלנים, וודאי תירצו להיות רשומים בפנקס הקבלנים. זהו חלום של כמעט כל קבלן. אולם בכדי לעשות זאת, הקבלן עלול להיתקל במחסומים רבים. כאן נכתוב על איך להוציא רישיון קבלן שיפוצים למה זה חשוב?

מדוע חשוב להיות קבלן רשום?

קודם כל, קבלן שרשום בפנקס הקבלנים, המעמד שלו גבוה יותר ממי שלא רשום. גם אנשים שרוכשים דירות, עליהם לוודא שהקבלן רשום, מה שגם אומר שהוא פועל על פי חוק, ורשם הקבלנים מודד אותו בזכוכית מגדלת.

בנוסף, קבלן רשום מתחיל מרמת סיווג 1. רמות הסיווג נעות בין רמה 1 לבין רמה 5. קבלן בעל סיווג גבוה, רשאי לעבוד בהיקפים כספיים הרבה יותר גדולים, וניתן פעם אחת בשנה לפנות לרשם הקבלנים לשם העלאת סיווג.

איך מוציאים רישיון קבלן?

אין מדובר במלאכה של מה בכך, ולעיתים הולכים לאיבוד בכל הבירוקרטיה, לכן מומלץ בחום לפנות אל משרד עו"ד בעל ניסיון בתחום רישום קבלנים והעלאת סיווג.

עו"ד שדואג לכם

במשרד עו"ד מוביל העוסק בין היתר ברישום קבלני, תוכלו לקבל סיוע וליווי לאורך כל הדרך, עד שתהיו רשומים בפנקס הקבלנים. העו"ד מכיר את הנושא מלפני ומלפנים, ומכן נובעות ההצלחות שלו.

מה יכול להשיג עבורכם עו"ד?

העו"ד בסופו של דבר וגם אם מדובר בערכאות משפטיות, יגשים את שאיפתכם להיות קבלן רשום, הוא גם יסייע לכם להגיש בקשה לסיווג קבלנים.

ייצג אתכם בוועדה אשר מייעצת לרשם הקבלנים, יגיש דו"ח מעקב הנמסר גם הוא לרשם הקבלנים. אם לא קיבלתם את הרישיון, יוחזר לכם הכסף.

מחירים ללא תחרות

זאת ועוד, למרות שמדובר במשרד עו"ד מוביל בתחומו, בכדי לקבל רישיון קבלן, כדאי לדעת כי תקבלו את השירות במחירים השווים ביותר.

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מסחר רובוטי

השימוש ברובוטים במגזר הפיננסי גדל במהירות במהלך השנים האחרונות. הסיבה העיקרית לכך היא, עליית הבינה המלאכותית והרובוטים בכלל. מסחר רובוטי הוא סוג חדש של מסחר

קרא עוד »

סדנאות משחק לנוער

החשיבות של סדנאות משחק לנוער אינה ידועה כפי שהיא צריכה להיות, אך עם עליית הפלטפורמות הדיגיטליות, למידה מקוונת הפכה לטרנד מרכזי. הדור הנוכחי מודע ומתעניין

קרא עוד »

ניקוי חלונות בגובה

ניקוי חלונות בגובה הוא מיומנות שלא נלמדת לעיתים קרובות. זה דורש הרבה תרגול והבנה של סוגי חלונות שונים כדי להיות מסוגל לבצע את המשימה בהצלחה.

קרא עוד »

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים