איך בוחרים הוצאה לאור?

איך בוחרים הוצאה לאור?

בעבר היה מאוד קשה להוציא ספר לאור. הייתם צריכים להיות או ממש ממש טובים, לרמה שאי אפשר להתעלם מכם, או שהייתם צריכים להיות מקורבים למישהו שמכיר מישהו ששייך להוצאת הספרים. למזלכם הרב, היום הוצאה לאור נהייתה הרבה יותר קלה ופשוטה ואין צורך להתחנן בכדי להוציא ספר. ובכל זאת, איך בוחרים הוצאה לאור שתהיה הנכונה ביותר?

הנה מספר תנאים שאתם רוצים שלהוצאה לאור שלכם תהיה כשמדובר בספר שלכם

ליווי והכנה

קודם כל אתם רוצים שיהיה מישהו שידבר איתכם בגובה העיניים. בעל מקצוע שידע ללוות אתכם צעד אחר צעד בכל תהליך ההוצאה לאור ובכל דבר הנוגע לספר, שאתם צריכים. הוצאה לאור היא לא רק המקום בו אתם מדפיסים את הספר שלכם. היא הרבה יותר מזה. 

תיעול ועזרה

יש לכם רק טיוטה לספר? ישנן הוצאות לאור שמספקות לכם סיוע בבניית הספר. בין אם יש לכם חלקים ריקים שאתם לא יודעים איך למלא, בין אם אין לכם סוף לספר, ישנם כותבי צללים שתפקידם הוא לעזור לכם למלא את החלקים שנמצאים אצלכם בדמיון אבל לא מצליחים לעבור אל הדף. 

התגייסות למטרה

כשהגעתם להחלטה ליצור את הספר שלכם יש מאין, ודאי דמיינתם ברוחכם כיצד הספר יראה, מה יהיה בו ואיך הוא ירגיש למגע היד. כך גם הוצאה לאור צריכה להרגיש כשהיא מקבלת את הטיוטה הראשונית שלכם אליה לידיים. הוצאה לאור מקצועית רואה בחומר הגלם אוצר ומתגייסת למטרה להפוך אותו לספר שיהיה, בתקווה, רב מכר. 

לסיכום,

בחירת הוצאה לאור צריכה להרגיש לכם בבית. כשיש חברת הוצאה לאור שמעניקה לכם מהרגע הראשון יחס אוהב ותומך, אתם יודעים שבה אתם צריכים לבחור, שם ינהגו בספר שלכם באופן שמגיע לו.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
5 הטיפים של ירון מוראדי ליזמים שאפתניים
תפסנו את יזם ההייטק, ירון מוראדי, כדי ללמוד מה נדרש כדי לשגשג כסטארטאפ: שימרו על סיפור...
קרא עוד »
אוג 08, 2022
למי מתאים שוק ההון – בביג שוט יכניסו אתכם לשוק ההון בצורה חכמה
עד שנות השבעים בערך, השאלה למי שוק ההון יכול להתאים, לא היתה כמעט רלוונטית. הן בגלל שהשוק לא היה גדול...
קרא עוד »
מרץ 20, 2019
קצת סדר – יועץ משכנתאות
מי מוגדר יועץ משכנתאות? יועץ משכנתאות הוא אדם אשר עבר קורס ייעוץ משכנתאות והוסמך ע"י המוסד בו למד....
קרא עוד »
דצמ 24, 2018