פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

כמה צלמים לחתונה כדאי לשכור?

צלמים לחתונה

כאשר מתכוננים לקראת אירוע של החתונה צריכים לאתר כל מיני ספקים של שירות שאותם צריכים כדי שהאירוע יהיה לא פחות מאשר מושלם. אחד מאותם ספקי השירות הוא צלם של האירוע עמו, כאשר מלבד ההתרשמות מכל היכולות שלו בצילום של חתונה צריכים להגיע לכדי החלטה לגבי צוות הצילום אשר יידרש לכל אחד מן השלבים של יום החתונה. אז, כמה צלמים צריכים עבור חתונה אחת ויחידה? עבורו על פני האנקדוטות הבאות כדי לבחון את הכמות הכי נכונה עבור האירוע שאותו מתכננים לחגוג בשמחה רבה.

הגודל של המקום

כאשר שוקלים להזמין את שירותי הצילום של שמוליק חזן צלמים לחתונות, צריכים לזכור היטב כי לאירוע שכזה המוזמנים יכולים להיות עבור חתונה שבה האולם עצמו הוא רחב יריעה לעומת אולם שבו השטח הוא מצומצם ולא ממש גדול. כל אלה מצריכים כמות שונה ל צלמים כאשר יש הבדל ניכר בין גן אירועים רחב ידיים שמתפרש על אלף מטרים לעומת אולם אירועים קטן אשר לו יש את מחצית השטח בקושי. ככל ששטח האולם גדול יותר כך זקוקים ליותר צלמים יכסו את השטח ולא יפספסו אף רגע חשוב שיכול להיות.

כמות האורחים שצפויה להגיע

יש אירועים שעבורם מזמינים רק מאתיים אורחים ויש אירועי חתונה אליהם מגיעים לא פחות מאשר כמה וכמה מאות של מוזמנים. ברגע בו יש הרבה מאוד אורחים אשר מתפרשים להם על פני אולם שלם צריכים לדעת כיצד לתעד את כל אחד ואחד מהם בצורה יעילה, וזה אומר להביא יותר צלמים שיכולים להספיק בכל שלשב ושלב של החתונה לתעד את כל אחד מאלה.

הציוד שאיתו מצלמים

בסופו של דבר הטכנולוגיה כמעט תמיד מצליחה לערוך את החיסכון הכי גדול בשימוש בכוח אדם, וגם במקרה של צילום מגנטים לחתונות יכולים למעט את הכמות של הצלמים על ידי שימוש בטכנולוגיה מתקדמת שעושה את כל העבודה בצורה מוצלחת למדי. אם פעם היו אלה מצלמות רחף אר היו יכולות לכסות את כל שטח האולם בתנועה פשוטה של הצלם ששוט בה, הרי שנכון להיום יש כבר רחפנים שמגיעים עם מצלמה באיכות גבוהה שאיתם מפיקים צילומים מרהיבים של כל אחד מן האורחים ושל כל הרחבה כולה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים