פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

כבעלי עסק גדול וחדש יחסית, אתם מעוניינים להמשיך ולשמור על רמה מקצועית גבוהה וייצוגית עבור הלקוחות שלכם, ולכן עליכם לדעת אילו דברים תוכלו לשפר בעסק ואילו דברים עליכם לשמר כדי להמשיך ולהגדיל את הצלחת החברה. כיוון שאתם מעסיקים צוות עובדים מסור ומיומן, עליכם גם לבחון בצורה אובייקטיבית את תפוקת העבודה שלהם – דבר שניתן לחקור ולאבחן באמצעות סקרים טלפוניים שיערכו מול הלקוחות של העסק שלכם. 

מהם הסקרים הללו וכיצד הם יכולים לתרום להצלחתכם כעסק מפותח ואיכותי שימשיך לגדול? נרחיב על כך בהמשך המאמר.

מהו סקר טלפוני ואיך הוא נערך?

סקרים טלפוניים הם למעשה תשאולים שנערכים בשיחות טלפון מול קהל צרכנים, ובמקרה שלכם מדובר על קהל הלקוחות שלכם שיקבל לטלפון שלו שיחת טלפון מנציג מקצועי בתחום. סקר טלפוני נועד לבצע מעין מחקר קצר ותמציתי על העסק הרלוונטי, כאשר הלקוחות המתושאלים בסקר מסייעים להגדיר מדדים שונים על פי פרמטרים ושאלות מגוונות.

הסוקר הטלפוני מתקשר לכל אחד מלקוחות החברה ומזדהה בשמו ובמטרת השיחה, ולאחר מכן מקבל את הסכמת הלקוח לביצוע הסקר הקצר לצורך שיפור העסק. בשלב הבא הסוקר מציג ללקוח שאלות שנכתבו מראש ומבקש ממנו לדרג את תשובתו על פי פרמטרים מסוימים, כך עד שכל השאלות הוצגו במלואן בפני הלקוח.

מה החשיבות של סקרים טלפוניים עבור עסקים?

באמצעות ביצוע של סקרים טלפוניים ניתן לקבל משוב אובייקטיבי ומקיף על תחושותיהם של הלקוחות ולדעת מה לשפר ומה לייעל, כאשר מכון המחקר (תובנות מכון סקרים למשל) שמבצע את הסקרים מסכם את סך התשובות של הלקוחות וקובע את המדדים השונים על פי המטרות שבעל העסק הציב לעצמו לקבל בביצוע סקרים אלו.

כיצד לערוך סקרים טלפוניים בצורה מקצועית?

כיוון שמדובר על סקרים אובייקטיביים, בעלי העסק לא יכולים ליזום את הסקרים הטלפוניים בכוחות עצמם – אלא לפנות למכון מחקר מקצועי המתמחה בביצוע סקרי שוק ומחקרים לפיתוח וייעול עסקים.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים