פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

תוכנית פיננסית

כל אחד חייב לדאוג לעצמו לתוכנית פיננסית, על מנת להבטיח את המצב הכלכלי שלו בגיל מבוגר יותר. אומנם רובינו נוטים לחשוב על ההווה בלבד, אך חשוב לזכור כי אין לדעת לאן החיים שלנו יפנו אותנו. כל אחד עלול לאבד את מקום העבודה שלו, או לחילופין, להזדקק לסכומי כסף עצומים לצורך טיפולים רפואיים, רכישה של נכס וכדומה. לכן יש צורך לחשוב על העתיד הפיננסי כבר בגיל צעיר, על מנת להבטיח לעצמכם עתיד ורוד ונוח יותר. אחת הדרכים היעילות והמשתלמות ביותר לעשות זאת, היא באמצעות תוכנית פיננסית המנוהלת על ידי חברת ביטוח, שיכולה להציע מגוון רחב של תוכניות פיננסיות שונות. חברות הביטוח מציעות לרוב פתרונות פיננסים משתלמים יותר, מהתוכניות השונות המוצעות על ידי הבנק.

כיצד לבחור תוכנית פיננסית?

כאמור, השלב הראשון יהיה לפנות לחברות הביטוח השונות, על מנת להבין מהן האופציות השונות הקיימות היום בתחום. מומלץ כמובן לבצע סקר שוק ולהשוות בין ההצעות של חברות הביטוח לבין האופציות שמספקים הבנקים או אפיקי השקעה אחרים. ברוב הפעמים ניתן לגלות, כי עלות ניהול החיסכון תהיה משתלמת יותר בחברות הביטוח. כמו כן, כדאי לדעת כי החוק בארץ מחייב את חברות הביטוח להשקיע כ- 30% מהכסף בנדל"ן מניב, דבר שמוסיף רובד נוסף לתוכנית הפיננסית שלכם. מומלץ תמיד לשים לב לדמי הניהול הנגבים על ידי החברות השונות, היות והפער יכול להיות עצום. ברוב הפעמים, דמי הניהול בחברות הביטוח ינועו בין 0.4% לבין 1%, בהתאם לחברה ולסכום הכסף המנוהל. מומלץ תמיד לנסות להוריד את דמי הביטוח, היות ומשא ומתן יכול להוביל להנחות משמעותיות.

לסיכום, כל אחד חייב לדאוג לעצמו לתוכנית פיננסית של רפאל תכנון פיננסי המתאימה לצרכים ולרצונות שלו, היות וניתן למצוא תוכניות שונות המספקות מסלולי השקעה מגוונים.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים