פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

אילו סוגי חטיפים מומלצים כדאי לרכוש לכלב?

חטיפים לכלב

כפי שאנחנו בני האדם, אוהבים לאכול חטיפים הרי גם חיות מחמד אוהבים לאכול חטיפים מסוגים כאלה ואחרים. הרבה פעמים, זה לא רק שהם אוהבים לאכול אותם אלא נכון מצידנו לספק להם חטיפים מסוגים שונים, זאת מטעמי בריאות כאלה ואחרים.

השאלה היא, כיצד אנחנו יכולים לבחור את סוגי החטיפים הנכונים עבור הכלבים שלנו, על סמך מה אנחנו אמורים לעשות את זה. צריך לזכור, אותם חטיפים מומלצים לכלבים הם מזון לכל דבר, אין הבדל בין חטיפים לבין מזון יבש או רטוב שהכלבים שלנו מקבלים מאיתנו על בסיס יומיומי.

מה שכן, להבדיל מהאופן בו אנחנו צורכים חטיפים, מוצר שנחשב לסוג של "מותרות" בכל הקשור למזון, משהו שלא כולנו צורכים ואנחנו גם לא חייבים לצרוך, הרי שאצל כלבים זה יכול להיות פריט מזון מאוד שימושי, מאוד חשוב להיבטים שונים שקשורים לבריאות שלהם.

לפני שנסביר כיצד אנחנו בוחרים חטיפים לכלבים ועל פי זה נוכל להבין, איזה סוגי מזון עלינו למצוא, צריך לציין אותם חטיפים נמכרים בכל חנות חיות בחיפה ובכל אתר אינטרנט שמתעסק במכירת מזון לחיות ובפרט לכלבים. עם זאת, רצוי מאוד לבדוק איפה קונים ושל איזו חברה.

כיצד בוחרים את החטיפים הנכונים

ראשית, אנחנו צריכים לבחון אילו מרכיבים יש בכל חטיף וחטיף. כיצד המרכיבים השונים יכולים לעזור לכלב שלכם בהיבטים שונים, בין אם זה בכל מה שקשור לבריאות השיניים, למערכת החיסונית, למערכות פנימיות, פרווה והיבטים אחרים של תזונה.

שנית, יש לבדוק את החטיפים על פי טעמם, על פי איכותם, היכולת לשלב אותם בתפריט היומי וכן על פי פרמטרים אחרים שקשורים לחוויית הצריכה.

שלישית, יש לבחור חטיפים שהכלב יכול להתרגל אליהם וכמובן, כאלה שהוא יוכל להכיל בצורה פשוטה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים