דוד בן הרוש ונמל אשדוד – השילוב הנכון

דוד בן הרוש ונמל אשדוד

דעו לכם כי דוד בן הרוש יבנה זהו אדם שהצליח להביא את נמל אשדוד להצלחות מרשימות למדי לאורך השנים ולעשות זאת בצורה מאוד עקבית. בין שלל הסיבות שהובילו לכך ניתן לציין את העובדה שדוד זהו אדם שמאוד קשוב לצרכיו ומסוגל לבצע את המלאכה שלו בצורה מקצועית למדי ובאחריות יוצאת דופן. כך הוא מוכיח שוב ושוב לאורך השנים.

מסוגל להניע את נמל אשדוד קדימה

בגדול אפשר לראות כי היכולות המקצועיות המרשימות של דוד בן הרוש יבנה הביאו לכך שנמל אשדוד הצליח להגיע למקום הרבה יותר טוב. דוד יודע בדיוק כיצד לנהל את מחלקת המכס ולעשות זאת בצורה מקצועית ותוך כדי תשומת לב לכל היבטי הניהול השונים שצריך להביא בחשבון במהלך הדרך.

ביצע מהפכה אמתית בנמל אשדוד

אפשר לומר כי דוד בן הרוש עיריית יבנה הצליח לבצע מהפכה אמתית וגדולה במיוחד בנמל אשדוד. הודות לכך מחלקת המכס בנמל פועלת בצורה הרבה יותר מהירה ומקצועית וזאת כאשר צורת הפעולה מתקדמת במיוחד. הדבר כולו בוצע הודות להבנה הנרחבת של דוד את תחום הניהול והמוטיבציה שלו לעשות שינוי אמתי בכל הנוגע למצב של נמל אשדוד. היו בטוחים בכך.

רקע מרשים בניהול פרויקטים

דעו לכם כי דוד זהו אדם שהגיע לתפקיד שלו במחלקת הנכס בנמל וזאת לאחר שנים רבות של ניסיון והתעסקות בניהול של פרויקטים ממגוון רחב למדי של סוגים. לאור זאת אפשר לדעת בבירור כי מדובר באדם הנכון ביותר לביצוע המשימה וזאת כאשר הוא יהיה מסוגל לבצע אותו ברמה המקצועית הגבוהה ביותר שרק אפשר להעלות על הדעת. דוד לא סתם נחשב לשם דבר בעולם הניהול והוא מהווה השראה עבור לא מעט אנשים היום.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
במה עוזרים פתרונות ERP?
תכנון משאבים ארגוניים ERP - הוא תוכנת ניהול תהליכים עסקיים המאפשרת לארגון להשתמש במערכת של יישומים...
קרא עוד »
ספט 23, 2019
**5 דברים שחובה לדעת על ייעוץ ארגוני – כל מה שרציתם לדעת ולא היה לכם את מי לשאול**
ייעוץ ארגוני הוא תחום רחב ומקיף שמטרתו לשפר את היעילות, האפקטיביות והפרודוקטיביות של הארגון. הנה...
קרא עוד »
יונ 05, 2024
שירות מחשוב לעסקים – מדוע חשוב שזה יעשה ע"י אנשי מקצוע
בימים שבהם כמעט כל התקשורת מתנהלת על בסיס וירטואלי, כל מנהל חברה מבין את המשמעות של שילוב תשתיות...
קרא עוד »
אפר 28, 2020