פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

לאילו תאונות באתר בנייה יש כיסוי ביטוח?

1790917-min

תאונות עבודה קורות לצערנו לא מעט. מידי יום אנו שומעים על עובדים שנפגעים בעת מגוון רחב של פעולות החל ממקרים של עבודות בגובה עד למקרים של תאונת התחשמלות, פציעה מכלי עבודה מסוכן ושאר מקרים שחשוב לדעת למנוע.

קבלנים, חברות בנייה, יזמים ושאר אנשים מקצוע ובעלים של חברות גדולות רוצים למנוע עד כמה שאפשר תאונות כאלה ואחרות. בה בעת אותם בעלי מקצוע מחפשים ביטוח מקיף שיכסה את ההוצאות בשל מגוון התאונות שיכולות להתרחש בשטח.

 

אז לאיזה תאונות יש כיסוי ביטוחי?

כידוע, מרבית חברות הביטוח מיישרות קו עם פוליסות ומחירים ביחס לתחרות שלהן. כך אפשר לבחור פוליסה מתאימה בהתאם להקיף העבודה שלכם, בהתאם לכמויות העובדים בשטח ולסוג העבודה. תאונות כמו נפילה מגובה, פציעה ממכונה או כלי עבודה, התחשמלות ותאונות נפוצות יהיו מכוסות בכיסוי ביטוחי ולפי הפוליסה.

כדי לדעת מה מכסה הביטוח חשוב לבחור סוכנות ביטוח מקצועית שיודעת להתאים ולהנפיק פוליסות ביטוח לעבודות קבלניות, ביטוח אחריות מקצועית או פוליסת ביטוח בנייה. ההתאמה חייבת להיעשות בהתאם לצרכים שלכם, לנתונים במקום העבודה, לסוג העבודה המתבצעת הגדרך כלל ולהוצאה הכספית שאתם יכולים להוציא.

 

בחירת חברה מתאימה לביטוח שלכם?

כיום יש לא מעט חברות ביטוח שמספקות פוליסות כאלה ואחרות. כדי לבצע התאמה נכונה וכדי לדעת מה מכסה הפוליסה, כדאי לבחור סוכנות מומחיות בביטוח קבלנים שיודעות כיצד לבטח יזמים, קבלנים ואנשי מקצוע פרוייקטים של בנייה ופרויקטים כמו תמ"א38. כך אפשר להנות מכיסוי וביטוח מקצועי ומחברה חזרה ואמינה שתהיה שם עבורכם בכל צרה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מיתוג לעסק

מיתוג לעסק

יתכן שאתם מקימים עסק חדש. אולי מרחיבים את העסק. אפשרי שאתם מרגישים שמשהו לא עובד מבחינה עסקית ורוצים לשפר. בכל העניינים הללו, צריך להביא בחשבון

קרא עוד »
קופת גמל להשקעה

קופת גמל להשקעה

קופת גמל משמשת בין את העובדים במשק בכל תחום שהוא, עובדי הוראה, עובדים ממשלתיים והן את העצמאיים ובעלי העסקים. מהי בדיוק קופת גמל? אז ראשית,

קרא עוד »
נטו תכנון פיננסי

נטו תכנון פיננסי

נטו תכנון פיננסי היא אחת החברות הגדולות והוותיקות בישראל בתחום הפיננסים. החברה מנהלת מספר ערוצים וענפים בתחום הפיננסים, ההשקעות ועוד, כאשר מטרת החברה והחזון שלה

קרא עוד »

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים