לאילו תאונות באתר בנייה יש כיסוי ביטוח?

תאונות עבודה קורות לצערנו לא מעט. מידי יום אנו שומעים על עובדים שנפגעים בעת מגוון רחב של פעולות החל ממקרים של עבודות בגובה עד למקרים של תאונת התחשמלות, פציעה מכלי עבודה מסוכן ושאר מקרים שחשוב לדעת למנוע.

קבלנים, חברות בנייה, יזמים ושאר אנשים מקצוע ובעלים של חברות גדולות רוצים למנוע עד כמה שאפשר תאונות כאלה ואחרות. בה בעת אותם בעלי מקצוע מחפשים ביטוח מקיף שיכסה את ההוצאות בשל מגוון התאונות שיכולות להתרחש בשטח.

 

אז לאיזה תאונות יש כיסוי ביטוחי?

כידוע, מרבית חברות הביטוח מיישרות קו עם פוליסות ומחירים ביחס לתחרות שלהן. כך אפשר לבחור פוליסה מתאימה בהתאם להקיף העבודה שלכם, בהתאם לכמויות העובדים בשטח ולסוג העבודה. תאונות כמו נפילה מגובה, פציעה ממכונה או כלי עבודה, התחשמלות ותאונות נפוצות יהיו מכוסות בכיסוי ביטוחי ולפי הפוליסה.

כדי לדעת מה מכסה הביטוח חשוב לבחור סוכנות ביטוח מקצועית שיודעת להתאים ולהנפיק פוליסות ביטוח עבודות קבלניות, ביטוח אחריות מקצועית או פוליסת ביטוח בנייה. ההתאמה חייבת להיעשות בהתאם לצרכים שלכם, לנתונים במקום העבודה, לסוג העבודה המתבצעת הגדרך כלל ולהוצאה הכספית שאתם יכולים להוציא.

 

בחירת חברה מתאימה לביטוח שלכם?

כיום יש לא מעט חברות ביטוח שמספקות פוליסות כאלה ואחרות. כדי לבצע התאמה נכונה וכדי לדעת מה מכסה הפוליסה, כדאי לבחור סוכנות ביטוח מקצועית מומחיות בביטוח קבלנים שיודעות כיצד לבטח יזמים, קבלנים ואנשי מקצוע פרוייקטים של בנייה ופרויקטים כמו תמ"א38. כך אפשר להנות מכיסוי וביטוח מקצועי ומחברה חזרה ואמינה שתהיה שם עבורכם בכל צרה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שולחנות מתכווננים לעבודה נוחה
שולחנות מתכווננים, כל אחד מהם הוא כלי נהדר לעבודה מהבית. זה מאפשר למשתמשים לעבוד בקצב שלהם וניתן...
קרא עוד »
פבר 15, 2023
משכנתא לדירה ראשונה – המדריך המלא
רכישת דירה בישראל כמעט תמיד מלווה עם משכנתא. לפני שאתם לוקחים משכנתא לדירה ראשונה, קבלו מדריך שיעשה...
קרא עוד »
ספט 08, 2021
ניסאן ליף – סקירת הרכב החשמלי מבית ניסאן
כשאנחנו חושבים על כלי רכב חשמלי, אז ברוב המקרים הנטייה שלנו היא לחשוב על רכב טסלה של איילון מאסק, מאחר...
קרא עוד »
אפר 28, 2020