פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

ניקוי ספות בתל אביב

שירות ניקוי ספות הוא שירות המנקה את הספה של אדם פרטי תל אביבי. זהו עסק קטן שגדל בפופולריות ובמספר האנשים שמוכנים לבצע את המשימה הקטנה הזו. בעלי העסק בדרך כלל לא ידעו שהם נמצאים בשוק. יש הרבה אנשים שאין להם רהיטים נקיים והם רוצים לעשות זאת בעצמם. בדרך כלל הם עושים את זה עם שואב אבק או עם סמרטוטים ישנים או משהו דומה. אבל לפעמים מישהו עשיר מאוד ישכור את האדם התל-אביבי הזה שיעשה את זה בשבילו. 

שירות ניקוי ספות בתל אביב מתבצע על ידי חברת ניקיון. החברה מנקה את הספה של הלקוח, היושב על הספה. הלקוח יכול להשתמש בשירות על מנת לנקות את הספה שלו בבית. 

שירות ניקוי ספות מבוצע ע"י צוות אנשים מיומנים ומאומנים באומנות ניקוי ספות. שירות ניקוי ספות נעשה להסרת כתמים, ריחות וריחות נוספים מהספה. הוא משמש גם לניקוי הספות לאחר שטיפתם. חומרי ניקוי לספות דרושים לא רק לרהיטים אלא גם לשטיחים, לשטיחים ולשאר דברים שצריך לנקות". לאחר ביקור בחברה ראיתי שהם נותנים את ניקוי הספות הטוב ביותר בתל אביב . הם מנוסים מאוד ומאומנים היטב. השתמשתי בשירות ניקוי הספות שלהם בפעם הראשונה והייתי מאוד מרוצה מהתוצאות! הם ניקו את הספה שלי עם מטלית יבשה ורכה, ייבשו אותה לגמרי והסירו ממנה את כל הכתמים. הם רק צריכים לנקות את הספה לפני שתשתמשו בה שוב למשך תקופה ארוכה (הייתי צריך לנקות את הספה שלי רק פעם אחת). והוא יהיה במצב מצוין. ניקוי ספות בתל אביב קל והתוצאות מצוינות. צוות המנקים של ספות ניקוי אמסטרדם מאוד נחמדים וטובים במה שהם עושים. אני בהחלט אמליץ על השירותים שלהם לכל מי שרוצה ספה נקייה. אני בעצם לא יודע למה לא השתמשתי בשירות הזה קודם לכן, בפעם הראשונה אי פעם! זה היה הביקור הראשון שלי בתל אביב לניקוי ספות! 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים