הסמכת CCSK – איפה כדאי ללמוד?

הסמכת CCSK - איפה כדאי ללמוד?

אם הגעתם לכאן אתם ככל הנראה מחפשים מידע עדכני על הסמכת CCSK. זוהי הכשרה בתחום אבטחת המידע ששייכת לענף שצומח ומתפתח ללא הרף. עובדים במחלקות של אבטחת מידע נדרשים להשתתף באופן קבוע בהשתלמויות והדרכות. הסמכת CCSK משלבת בין אבטחת מידע לבין מחשוב ענן. אלו הם שני תחומים מבוקשים ומוערכים. כיום כאשר מחשוב ענן הפך לחלק בלתי נפרד משגרת העבודה ישנו ביקוש רב לעובדים שיודעים איך לאבטח את המידע שמאוחסן בענן. העתיד הוא במחשוב ענן. 

שימוש במחשוב ענן מהווה יתרון גדול. העובדים מקבלים גישה אל המידע והמערכות מכל מקום ללא תלות בהגעה אל המשרד. אך בו זמנית מתעוררים גם סיכוני אבטחת מידע שדורשים מענה. החכמים מעבירים מידע רגיש אל הענן רק לאחר שבחנו בקפידה את רמת האבטחה. האקרים מכל רחבי העולם מבינים את הרגישות של מערכות הענן ופועלים ללא הרף לפרוץ אותן, לגנוב מידע ולסחוט כספים. הסמכת CCSK מעניקה לכם את הכלים להילחם באותם האקרים, לזהות נקודות תורפה ולאבטח מערכות מחשוב ענן. 

איפה כדאי ללמוד הסמכת CCSK?

על מנת להיכנס אל שוק העבודה מצוידים בכל הידע הדרוש ומוכנים להתחלת עבודה עליכם להכיר היטב את המערכות. כדאי לבחור בקורס שמתמקד בזיהוי נקודות התורפה בכל מערכת מחשוב ענן, חשיפת תקלות ותיקון מהיר, התמודדות עם כל סוגי מערכות הענן, אבטחת דאטה והיכרות עם שיטות ניהול מידע. מסלולי הסמכת CCSK מיועדים לבעלי רקע בתחום התשתיות, הסייבר, ניהול רשתות ומנהלי DevOps. 

את המכללה המתאימה תבחרו גם בהתאם להכשרה של סגל ההוראה. חשוב לברר את שם המרצה בקורס ולחפש מידע אודותיו ברשת. שימו לב גם למיקום של המכללה, זמינות של חנייה, שעות הלימוד ולזמינות שלכם לקחת חלק פעיל בקורס. מידע נוסף ומקיף על מסלול הלימודים ניתן למצוא גם באתר https://see-security.com/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הרכב מוסיקלי לקבלת פנים
קבלת פנים באירוע המלווה נגן סקסופון לאירועים למשל, קובע במידה רבה את כל האווירה וכל מה שיהיה באותו...
קרא עוד »
דצמ 28, 2020
שולחן משרדי
אין ספק כי היום רוב החברות ורוב הארגונים, מבינים את החשיבות של השקעה בעיצוב חלל העבודה שלהם. אם בעבר...
קרא עוד »
יונ 19, 2020
דיווח על חשבונות בנק בחו"ל
לא מעט ישראלים עובדים בחו"ל, חיים בחו"ל ואף מקימים שם חברות ועסקים שונים. כל מי שמתעסק בתחום חייב להכיר...
קרא עוד »
אוג 13, 2020