פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

קניית פגישות פיננסים – מה זה ולשם מה זה טוב

קניית פגישות פיננסים

בתור בעלי מקצוע, בכל תחום, המטרה הגדולה שלנו היא שיפנו אלינו כמה שיותר אנשים, כמה שיותר לקוחות בשביל שנוכל לייצר עסקאות ולהרוויח. על כן, בתור בעלי מקצוע שמתעסקים בביטוח או בפיננסים, זה מה שאנחנו מחפשים, להגיע לקהל אשר ירצה לרכוש מאיתנו מוצרים שונים שאנחנו מציעים. 

לשם כך, אנחנו צריכים לדעת אל מי לפנות וכיצד לעשות את זה, כיצד להציע את המוצרים שלנו. הפתרון הוא לקנות פגישות. המונח הזה מעט מטעה, שכן אנחנו לא באמת קונים פגישות עם אנשים אלא אנחנו יוצרים לידים או קונים לידים אשר נוכל להשתמש בהם לצורך ביצוע עסקאות, קבלו הסבר נוסף באתר לירות דיגיטל המתמחה בתחום.

הרעיון הוא פשוט. ברגע שאנחנו יודעים אל מי לפנות באופן ספציפי, ממוקד, אז יהיה לנו הרבה יותר קל לייצר עסקאות שיתאימו לתנאים שלנו. למשל, אם אנחנו יודעים שיש קהל מסוים שמחפש מוצר פיננסי מסוים, אזי אם נפנה אליו, יהיה לנו הרבה יותר קל להגיע אליו ולהציע לו את מה שאנחנו מוכרים. זה הרבה יותר הגיוני מאשר לפנות אל קהל באופן כללי ולהציע את המוצרים שלנו, מבלי שאנחנו יודעים אם יש בתוכו אנשים שבאמת מחפשים וזקוקים להם.

כיצד קונים פגישות פיננסיות

השיטה של קניית פגישות פיננסים מאוד פשוטה, בשביל לקנות פגישות פיננסיות צריך לייצר לידים חמים. לשם כך אנחנו צריכים להבין כיצד למקד את הפרסום והשיווק שלנו, כך שיפנה ספציפית לאנשים מסוימים, ספציפית לאנשים שמחפשים את מה שאנחנו מציעים. 

אנחנו צריכים לייצר תועלות כלכליות באופן כזה שנוכל למכור את המוצר שלנו למי שבאמת מעוניין בו. צריך להבטיח שיש לנו מאגר מידע רלוונטי, מאגר עם מידע אמין ואיכותי, אנחנו צריכים לבנות מערכת שתקבל פניות בצורה ממוקדת ונכונה, באופן כזה נדע לזהות מהו ליד איכותי ומה לא, ובהתאם לכך נוכל לפנות אל מי שבאמת רוצה לקנות מאיתנו את המוצר שלנו. 

חשוב להדגיש, זה לא מספיק רק לייצר מאגר מידע ולפנות אל האנשים שמחפשים את המוצר שלנו, אנחנו צריכים גם לדעת כיצד להציע את המוצר ולסגור עסקה בצורה מושלמת. 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מהם דמי פגיעה בעבודה?

דמי פגיעה בעבודה משולמים לעובדים שנפגעו בעבודה. הם ניתנים על ידי המעסיק כאמצעי פיצוי בגין אובדן שכר, חשבונות רפואיים והוצאות אחרות הקשורות לפציעה. פציעות עבודה

קרא עוד »

מזון לכלבים 20 ק"ג

מזון לכלבים הוא חלק חיוני בשמירה על בריאות הכלב שלך ומאושר. אם אתם מחפשים חבילה של 20 ק"ג של מזון לכלבים, קיימות היום אפשרויות רבות

קרא עוד »

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים