פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

לקנות או לשכור רכב: מה עדיף?

לקנות או לשכור רכב

מצד אחד, הרכבים מאוד זולים היום, מצד שני, אנחנו יודעים שמחיר רכישת הרכב זו רק העלות הראשונית, אז אולי משתלם יותר לשכור רכב?

מה הן כל האופציות שעומדות בפנינו?

על מנת להתנייד ממקום למקום, עומדות לרשותנו כמה וכמה אופציות. אנחנו יכולים להיעזר בתחבורה ציבורית, אוטובוסים, רכבות, מוניות, זה אומנם חוסך לי החזקת רכב אך זה אומר שאנחנו תלויים בגורמים חיצוניים. אנחנו יכולים גם להיעזר באופניים, קורקינט וכדומה, אך זה בעיקר בשביל נסיעות בתוך העיר, אז אנחנו נשארים עם השאלה מה עושים בנסיעות בינעירוניות.

שתי אופציות עיקריות עומדות לרשותנו, לקנות רכב או לשכור רכב. באתר suncar, אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של אפשרויות בחירה, עלינו לשאול את עצמנו, איזו אופציה טובה יותר עבורנו לרכוש או לשכור?

לפני שנציג יתרונות וחסרונות של כל אופציה, חשוב לומר, כל אחד מאיתנו ימצא אופציה אחרת שמתאימה לו יותר. לכן חשוב לבדוק את זה על פי מה שנכון לנו, בין אם זה מבחינה כלכלית ובין אם זה מבחינות אחרות.

רכישת רכב – יתרונות וחסרונות

היתרונות ברורים, אנחנו יכולים להתנייד מכל מקום לכל מקום, מבלי להיות תלויים באף אחד, בכל שעה. אנחנו יכולים להשתמש ברכב לצורך נסיעות לעבודה, טיולים, הסעות של ילדים, כל דבר.

החסרונות הם, ראשית, העלות של הרכישה היא גבוהה, עלות האחזקה גבוהה, וכן זה דורש מאיתנו לא מעט זמן, טיפולים וכדומה.

השכרת רכב – יתרונות וחסרונות

יתרונות של השכרת רכב באים לידי ביטוי בכך, שאנחנו שימוש ברכב באופן נקודתי, בין אם זה ליום או ימים מסוימים, ובהתאם לכך גם העלות. אנחנו לא אחראים על תחזוקת הרכב, וכן אנחנו יכולים ליהנות בכל פעם מרכב אחר.

חסרונות של השכרת רכב, הוא לא שלנו. אנחנו לא יכולים למכור אותו, אנחנו לא יכולים לאפשר לאחרים להשתמש בו. אנחנו תלויים בחברת ההשכרה ובתנאים שלה.

אז מה עדיף לנו? בסופו של דבר, הכל שאלה של יכולות כלכליות וצרכים אישיים. יש מקרים בהם רכישה היא הדבר הנכון ויש מקרים שהשכרה היא הדבר הנכון עבורנו.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

תוכנית פיננסית

תוכנית פיננסית

כל אחד חייב לדאוג לעצמו לתוכנית פיננסית, על מנת להבטיח את המצב הכלכלי שלו בגיל מבוגר יותר. אומנם רובינו נוטים לחשוב על ההווה בלבד, אך

קרא עוד »
שומה עצמית מס שבח

שומה עצמית מס שבח

מס שבח הוא מס אשר כל אדם שמוכר דירה צריך לשלם על הרווח אותו הרוויח ממכירת הדירה. כלומר, המס יוטל על ההפרש שבין המחיר בו

קרא עוד »

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים