פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

ניתוח הקטנת חזה לגבר – מה תקופת ההחלמה?

הקטנת חזה לגבר

גברים רבים בכל רחבי העולם נאלצים להתמודד עם התפתחות חזה מוגדל המזכיר במראהו את החזה הנשי. במטרה להתמודד בצורה הטובה ביותר עם התופעה קיים ניתוח אסתטי הנקרא גינקומסטיה אשר יבטיח לכל אותם גברים עם חזה מוגדל להקטין את החזה ולהיראות נורמטיביים לחלוטין. גברים רבים בעלי חזה מוגדל מדווחים על תחושות של חוסר נוחות כללית ופגיעה בביטחון העצמי. על כן חשוב לדעת כי במידה וגם אתם סובלים מתופעה זו, ניתן בקלות רבה להתמודד איתה בעזרת ניתוח הקטנת חזה לגבר , שכיום הוא פשוט ובטוח במיוחד.

הגורמים המרכזיים לתופעת החזה המוגדל אצל גברים

תופעה זו של חזה מוגדל נגרמת על פי רוב כתוצאה של שימוש בתרופות או תוספים שונים, מחלות או בעיות בריאותיות ואף השמנת יתר. גברים אשר נאלצים להתמודד עם הבעיה מרגישים מאוד לא בנוח מה שמביא איתם בהמוניהם לניתוח ההתמודדות הפשוט. 

ניתוח אסתטי לחלוטין ללא השפעות בריאותיות כלל

חשוב לומר כי ניתוח זה הינו ניתוח אסתטי לחלוטין ללא משמעויות רפואיות כלל. החזה המוגדל של גברים רבים אינו מהווה סכנה בריאותית כלל ולכן, במידה ואין בעיה אסתטית או שהיא אינה מפריעה, אין כל סיבה לעבור את הניתוח.

זוהי תקופת ההחלמה שמצפה לכם – ללא כאבים עזים 

אז בכל זאת במידה ואתם כן מעוניינים לעבור ניתוח להקטנת חזה מוגדל חשוב שתדעו כי על אף שניתוח זה נחשב קל ובטוח במיוחד הוא חייב להיעשות על ידי רופא מומחה לכירורגיה פלסטית. תקופת ההחלמה מהניתוח אינה ארוכה במיוחד ועלולה לגרור כאבים מספר ימים לאחר סיומו. מעבר לכך, ייתכן כי התחושה באזור החזה תיפגע לתקופה בת כמה שבועות בודדים. 

תקופת החלמה קלה הכוללת מעט כאבים ותחושת אי נוחות בלבד

מעבר לכאבים השונים ולתחושות הר נוחות בתקופת ההחלמה, הגברים ידרשו ללבוש מעין תחבושת אלסטית ומקצועית באזור החזה במטרה לאפשר לעור לחזור למצבו הטבעי. הידוק העור חשוב במיוחד ולכן אין להקל ראש בדבר. הליך ההחלמה נחשב קל ולכן לא מעט גברים אשר מתמודדים עם הבעיה מגיעים לניתוח הקטנת החזה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ביטול צו הריסה

ביטול צווי הריסה

במקרים מסוימים מוציאה הרשות המקומית צווי הריסה על מבנים מסוימים. מצב כזה עשוי להתרחש במידה ואדם בנה מבנה או הגדיל מבנה קיים ללא היתר בניה,

קרא עוד »

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים