פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

בוק בת מצווה – הטרנד שכובש את כל הילדות

בוק בת מצווה

בעבר אירועי בת מצווה, היו אירועים כמעט סטנדרטיים, ימי הולדת עם מעט יותר היערכות. ההורים היו שוכרים באתר ניין אירועים מועדון לבת מצווה, תקליטן, קייטרינג, ופחות או יותר פה זה היה נגמר.

היום, כידוע, אירועי בת מצווה הם הרבה יותר גדולים ומרשימים, ומה שמבדיל אותם, בין השאר, מהאופן בו נערכו בעבר אירועים בסדר גודל כזה הוא, שמדובר באירועים אשר מתחילים הרבה לפני שהאירוע עצמו נערך בפועל. דוגמא טובה לכך זה בוק בת מצווה.

מספר שבועות לפני האירוע עצמו, פונים ההורים ביחד עם הילדה לצלמת מקצועית שמבצעת בוק בת מצווה מקצועי וזו דואגת לארגן עבורה בוק תמונות ייחודי ומרשים, בשלל קולקציות ומלתחות וכן במגוון מקומות. מדובר על צילומים שהילדה מצטלמת בהם לבד וכן עם הורים, אחים ואחיות, סבים וסבתות, חברים וחברות ועוד.

הרעיון של בוק בת מצווה הוא להעניק לילדה אפשרות להצטלם בשלל מקומות, להשתחרר ולהיות חופשיה, ולהשאיר לה ולהורים שלה זיכרון ייחודי מהאירוע. דבר שהוא שונה לגמרי מהתמונות של האירוע עצמו, שהם מקבלים בנפרד מהבוק עצמו. אחד ההבדלים בין השניים הוא, בעוד שצילומי האירוע אינם מבוימים, הרי שהבוק הוא כן מבוים, מצד שני, הוא מתבצע במגוון לוקיישנים, וכאמור בשלל בגדים, וכמובן שלפני הצילומים הילדה גם דואגת לסדר את השיער, להתאפר באופן שמתאים לגיל שלה וכן להשתמש בתכשיטים שונים.

צריך לומר, בוק בת מצווה הוא דבר מאוד ייחודי ומרשים, אך בשביל שהוא יצליח יש לבצע אותו אצל צלמת מקצועית ולא אצל כל אחת. צריך לבחון מה הן העבודות שהיא ביצעה בעבר, איך היא עשתה זאת, באילו איכויות, ועוד.

חשוב לומר, הרבה מאוד בנות משתמשות בבוק בת מצווה לא רק לצורך תיעוד וזיכרון, יש בנות שמשתמשות בתמונות מסוימות מתוך הבוק לצרכים נוספים, יש אפילו הורים וילדות שבוחרות להשתמש בבוק גם במידה והן רוצות להיות דוגמניות, כדוגמא לצילומים שיכולים לשמש כמין כרטיס ביקור.

לכן חשוב להקפיד על האיכות של הצלמת ושל התמונות, בשביל שהרמה תהיה גבוהה ויהיה ניתן לעשות שימוש בהן.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים