פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

מעצבים בתים או בונים מגדלים או כל סוג של בנייה? בטח חשוב לכם לראות איך תיראה היצירה שלכם.. קורס אוטוקאד ייקח אתכם אל העולם ההנדסי החשוב ביותר שיש היום לעולם להציע – תוכנת אוטוקאד. בואו ללמוד עליה יותר.

קורס אוטוקאד 

AutoCAD היא תוכנת מחשב שנוצרה על ידי Autodesk המאפשרת למשרטטים, אדריכלים, מהנדסים ואנשי מקצוע מנוסים אחרים, ליצור מודלים דו מימדיים ותלת מימדיים של משטחים מוצקים ורשתות. 

AutoCAD נמצא בשימוש נרחב, והוא מסייע במניעת כשלים במוצר ובעיות אחריות. עם רעיונות חדשניים ודמיון יצירתי, המשתמש יכול ליצור מצגות ריאליסטיות עם AutoCAD. הוא מספק את הכלים ואת זרימת העבודה הדרושים כדי לעצב ולבנות מוצרים מעולים.

מה עשו לפני אוטוקאד? 

קודם להמצאת תוכניות CAD, כלי שרטוט ידני כמו לוחות שרטוט ועפרונות, סרגלים מקבילים, מצפנים ומשולשים, היו האפשרויות היחידות עבור המעצבים ביצירת עיצובים דו-ממדיים. 

AutoCAD שוחרר בשנת 1982, ומאז, AutoCAD הפך במהירות לאפליקציית ה- CAD הנפוצה ביותר בגלל מערכת הכלים והתכונות האוטומטיות שלו.

גרסאות אוטוקאד 

נכון לעכשיו, AutoCAD פותחה גם בכמה גרסאות מותאמות אישית אחרות בהתאם לדרישת המשתמש. תוכניות אלה כוללות AutoCAD Architecture ,Civil 3D ,Plant 3D ,Map 3D ו-AutoCAD LT. 

תכונות AutoCAD כוללות את היכולת לפקח על ההיבטים החזותיים של טקסטים, עיצוב סגנונות ממדים באופן אוטומטי, הוספת תאורה וחומרים למודלים התלת-ממדיים, לשלוט בהצללה ובשוליים של מודלים תלת-ממדיים. תכונות אלו עוזרות למשתמשים להשיג עיבודים והופעות מציאותיות.

מי משתמש באוטוקאד? 

אנשי מקצוע בתעשיות רבות (כמו מישל גולרוך למשל), משתמשים באוטוקאד כדי לעשות הכל, החל מתכנון ויצירת מבנים, מבנים ותשתיות שונים. AutoCAD מאפשרת לחברות לתכנן ולתכנן פרויקטים באופן וירטואלי. AutoCAD תומך בזרימת עבודה חזקה אך קלה יותר.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים