עו"ד לגישור גירושין – האם הוא יכול להציל את הנישואים שלכם 

רוב האנשים, כאשר הם מחליטים להתחתן, עושים זאת מתוך אהבה ומתוך כוונה לבלות ביחד כל החיים. עם זאת, העובדות מדברות על כך שאחד מכל שלושה זוגות בישראל בסופו של דבר מתגרש. האם אפשר לעשות משהו כדי למנוע את הגירושין? והאם עו"ד לגישור גירושין יוכל לסייע בכך? 

מה עושה בפועל עו"ד לגישור גירושין? 

כדי שנוכל להבין האם עו"ד לגישור גירושין יכול לסייע למנוע פרידה, חשוב תחילה להבין מה הוא עושה בפועל. באופן עקרוני המטרה של עו"ד לגישור גירושין היא לעזור לבני הזוג להיפרד בצורה מכובדת יותר ולחלק ביניהם את המשימות, את הרכוש ואת כל מה שהיה להם במשותף. הרעיון הוא לריב כמה שפחות ולהימנע מדיונים אינסופיים בבתי המשפט. יחד עם זאת, הניסיון מלמד שלא פעם, כאשר פונים אל עו"ד לגישור גירושין מנוסה ומקצועי, הוא יכול אפילו לפשר בין הצדדים וכך להציל את הנישואים. 

כיצד לבחור עו"ד בתחום הזה? 

אם תעשו חיפוש תגלו שיש לא מעט עורכי דין שעוסקים בתחום של גישור גירושין. לכן ברור שתהיה לכם דילמה לגבי בחירת אנשי המקצוע הנכונים עבורכם. אם תהיתם כיצד לבחור עו"ד לגישור גירושין, רצוי שתשימו לב לפרמטרים שונים כמו: מה הניסיון של עוה"ד? והאם הוא פנוי לטפל בסוגיה שאיתה אתם מתמודדים? 

עורכי דין עם המלצות 

אם אתם מתלבטים באיזה עו"ד לגישור גירושין תרצו לבחור, רצוי לבדוק גם את נושא ההמלצות. האם עוה"ד שאיתו חשבתם לקבוע פגישה מגיע עם המלצות רבות של לקוחות אחרים? והאם המחירים שהוא גובה תמורת השירות שהוא יכול לתת באמת סבירים? בדקו כמה שיותר פרטים מראש וכך תגדילו את הסיכוי שלכם לבחור בעו"ד שבאמת יוכל לעזור לכם ואולי אפילו יסייע לכם להציע את הנישואים. למידע נוסף יונית גזל

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מעבדת טלפונים – טיפים לבחירת מעבדה
המכשיר הסלולארי שלכם בוודאי חשוב לכם, כך שאם אתם כבר מחליטים לשלוח אותו לתיקון, אז לפחות יהיה כדאי לכם...
קרא עוד »
דצמ 22, 2020
אינסטלטור בירושלים
בית, בין אם הוא חדש ובין אם הוא ישן, הוא דורש תחזוקה. לפעמים ישנן תקלות שצריך לפתור, ולפעמים מדובר על...
קרא עוד »
יול 03, 2022
וילות בצפון למשפחות, נופש ברמה אחרת
השכרת וילות בצפון למשפחות הפכה פופולרית יותר ויותר, ולא בכדי. האזור מציע שילוב מענג של יופי טבעי,...
קרא עוד »
יונ 22, 2023