משכנתא למסורבי בנקים – האם זה לכולם?

משכנתא למסורבי בנקים מציעה אפשרות לאנשים שנדחו או מתקשים לקבל משכנתא מבנקים או מוסדות פיננסיים מסורתיים בגלל גורמים כמו ציוני אשראי נמוכים, הכנסה לא מספקת או עבודה לא שגרתית. חשוב לציין שאין מוצר פיננסי רשמי שנקרא "משכנתא לסרבני בנקים". 

עם זאת, קיימות אפשרויות הלוואות חלופיות עבור אנשים המתמודדים עם אתגרים בקבלת משכנתא בערוצים מסורתיים. 

איך אפשר לקבל משכנתא במצב הזה?

מלווים פרטיים או ספקי משכנתא חוץ בנקאיים: מלווים פרטיים וספקי משכנתאות חוץ בנקאיים עשויים להציע קריטריוני הלוואות גמישים יותר בהשוואה לבנקים מסורתיים. הם עשויים לקחת בחשבון גורמים אחרים, כגון המצב הכלכלי הכולל שלך וערך הנכס. מלווים אלו עשויים להיות מוכנים לעבוד עם אנשים בעלי ציוני אשראי נמוכים יותר או מצבי תעסוקה ייחודיים.

חברות אשראי: איגודי אשראי הם מוסדות פיננסיים בבעלות חברים שלעתים קרובות מציעים אפשרויות הלוואות מותאמות אישית וגמישות יותר בהשוואה לבנקים גדולים. ייתכן שיש להם תוכניות ספציפיות לקהילה שנועדו לעזור לאנשים שאולי לא יעמדו בקריטריונים המסורתיים של הבנק.

מלווים מקוונים: מלווי משכנתאות מקוונות הפכו נפוצים יותר בשנים האחרונות. חלק מהמלווים המקוונים מתמקדים במתן משכנתאות לאנשים שאולי אינם זכאים לבנקים מסורתיים. מלווים אלה מייעלים לעתים קרובות את תהליך הבקשה ועשויים לקבל מבט רחב יותר על מצבו הפיננסי של המבקש.

תוכניות ממשלתיות: במדינות מסוימות, קיימות תוכניות משכנתא בגיבוי ממשלתי שמטרתן לסייע לאנשים שעלולים להיתקל בקשיים בקבלת משכנתא באמצעים מסורתיים. לתוכניות אלה עשויות להיות קריטריונים ודרישות ספציפיות המקלות יותר בהשוואה למשכנתאות בנקאיות רגילות.

תיעוד חלופי: חלק מהמלווים עשויים לקבל צורות חלופיות של תיעוד להכנסה, כגון דפי בנק או הוכחות לתשלומים עקביים עבור שירותים כמו שכר דירה. זה יכול להיות מועיל במיוחד לעצמאים או לבעלי מקורות הכנסה לא סדירים.

למידע נוסף היכנסו לאתר: https://www.topnetglobal.co.il/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
10 דברים שלא ידעתם על יוון
יוונים רבים גרו בעבר בטורקיה רק לאחר מלחמה בין טורקיה ליוון ב-1920 נקבעו הגבולות הסופיים של יוון...
קרא עוד »
ינו 10, 2019
איך תקופת הקורונה השפיעה על הביטקוין
בתחילת תקופת הקורונה רבים חשבו שההשפעה על הביטקוין תהיה כל כך משמעותית עד שהמטבע אפילו יעלם מחיינו....
קרא עוד »
דצמ 11, 2020
מכירת רכב לפירוק- האם זה כדאי?
אם שמעתם על מכירת רכב לפירוק אך אינכם יודעים במה בעצם מדובר, חשוב מאוד שתדעו שמדובר על סוחרים או חברות...
קרא עוד »
מרץ 01, 2021