פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

דירה למכירה במודיעין

דירה למכירה במודיעין

אם אתם מחפשים דירה למכירה במודיעין, כדאי להבין ולדעת את כל התהליך של חיפוש דירה לרכישה.
בתחילת התהליך צריך לקבל כל מיני החלטות להחליט באיזה אזור רוצים לגור, מהו התקציב שאתם יכולים להרשות לעצמכם, לטפל בתהליך קבלת משכנתא, להבין מה יכולת ההחזר שלכם, איזה דירה אתם יכולים לפיכך לקנות. זה הזמן גם להתייעץ עם עורך דין עורך דין יכול לייעץ לכם את כל היבט של המיסים שקשורים ברכישת דירה ולייעץ לכם מה לקנות אם אתם קונים דירה להשקעה.
עורך דין גם יכול לעשות משא ומתן עבורכם עם המוכרים ולהצליח להגיע לתנאים הרבה יותר טובים במקומכם.

דירת מגורים או דירה להשקעה

יש אנשים שיכולים להרשות לעצמם, לרכוש דירה שנייה בלי למכור את הדירה הראשונה. זאת נקראת דירה להשקעה. הם ממשיכים לגור בדירת המגורים שלהם, וקונים עוד דירה בשביל לתת לחדר ילדים לגור בה או כדי להשכיר את הדירה ולקבל עליה הכנסה חודשית. אלה לרוב אנשים מבוגרים יותר שצברו הון בחייהם ויכולים להרשות לעצמם לרכוש דירה שניה להשקעה.

דירה לזוגות צעירים או משפרי דיור

אבל זוגות צעירים בדרך כלל לא יכולים להרשות לעצמם לרכוש דירה שנייה להשקעה, ואם יש להם דירה והם רוצים להיות משפרי דיור, הם בדרך כלל מוכרים את הדירה הראשונה שהייתה בבעלותם, כדי לקנות דירה שניה חדשה ברמה טובה יותר.קודם כל לטפל במכירת הדירה במקביל לחיפוש של דירה חדשה.
כך שתוכלו למכור את הדירה הישנה ולקנות את הדירה החדשה בערך באותו זמן ולא ייווצר מצב שאין לכם איפה לגור, או שקניתם את הדירה החדשה ועוד לא מכרתם את הישנה ואין לכם את הכסף כדי לממן את הדירה החדשה.

בדיקת התקציב עבור הדירה החדשה

אתם צריכים לדעת את התקציב שלכם עבור הדירה החדשה. רק אחרי שתדעו כמה כסף אתם מקבלים
עבור הדירה הישנה שאתם מוכרים. תוכלו לדעת מה התקציב שלכם עבור הדירה החדשה כך תוכלו בצורה מסודרת והגיונית, לרכוש דירה חדשה משופרת ומחודשת יותר, במקום הדירה הישנה שאתם רוצים לעזוב.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

אוהלים להשכרה

באוהלים להשכרה, אנו מביאים את חלומותינו לחיים בחיק הטבע. אנו מאמינים כי אירוח בחיק הטבע צריך להיות קל וללא מתחים מיותרים. תוכלו לשכוח ממזג האוויר

קרא עוד »
החזר מס

מי זכאי לקבל החזר מס

המושג 'החזרי מס' הוא כזה שאנו שומעים לא מעט, החל מבפרסומות שמדברות על היכולת של אזרחים לקבל כסף חזרה מהמדינה, עד לחברים ובני משפחה שמספרים

קרא עוד »

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים