פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

תגובה קולית היא טכנולוגיה חדשה שמחוללת מהפכה באופן שבו אנשים מתקשרים עם עסקים. הרעיון הוא להקל על הלקוחות לקבל תשובות לשאלותיהם או למצוא מידע. השימוש בתגובה קולית אומץ באופן נרחב על ידי חברות וארגונים רבים. זה שימש בתעשיות שונות כמו בנקאות, קמעונאות, בריאות וחינוך. ניתן להשתמש במענה קולי לעסקים במגוון רחב של תעשיות למטרות שונות, כגון שירות לקוחות, מכירות, שיווק ועוד.

מענה קולי לעסקים – כך יוצרים אינטראקציה עם הלקוחות

מערכות מענה קולי הן דרך חדשה עבור עסקים ליצור אינטראקציה עם הלקוחות שלהם. המערכת משמשת בדרך כלל בסביבות שירות לקוחות או מוקד טלפוני. המערכת יכולה לענות על שאלות ולקבל הזמנות מלקוחות. מערכות תגובה קוליות יכולות לשמש בדרכים רבות ושונות לעסק כדי לשפר את שירות הלקוחות והשימושיות שלו. הם יכולים לשמש עבור משימות בסיסיות כמו מענה על שאלות לגבי מוצר, קבלת הזמנות ואפילו קביעת פגישות. מערכות המענה הקולי קיימות למעלה מ-30 שנה ומשתפרות בהתמדה עם התקדמות הטכנולוגיה. כעת הם מתקדמים יותר מאי פעם עם היכולת להבין הקשר ולענות על שאלות מורכבות יותר מאי פעם.

במה מדובר בעצם?

פתרונות מענה קולי הם דרך חדשה עבור עסקים ליצור אינטראקציה עם הלקוחות שלהם. מערכת מענה קולי היא קול ממוחשב שנותן מענה בדיבור לפניית הלקוח. מערכת מענה קולי יכולה לשמש למטרות רבות, לרבות: מענה לשאלות על ארגון, מתן מידע על מוצרים ושירותים, קבלת הזמנות ותשלומים או הפניית מתקשרים לאדם או למחלקה המתאימה.

מענה קולי לעסקים הוא דרך לחברות לתקשר עם הלקוחות שלהן ללא שימוש בטלפון. מערכות מענה קולי משמשות לרוב חברות כדי לספק מידע על מוצרים ושירותים, לקבל הזמנות ובקשות לשירות לקוחות בשטח.

למידע נוסף היכנסו לאתר: https://www.woki.co.il/

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מה זה קישורים חיצוניים?

קישורים חיצוניים הם היפר-קישורים המפנים משתמש מאתר אחד לאחר. במילים אחרות, הם קישורים שאינם באתר האינטרנט שלך. כאשר בעל אתר כולל קישור חיצוני באתר שלו,

קרא עוד »

מוצרי ספיגה

מוצרי ספיגה הם למעשה מוצרים שנועדו לספוג שתן וצרכים במקרים שבהם אנשים מתקשים בשליטה ויכולת להתאפק. בדרך כלל מדובר על מבוגרים בגיל השלישי אשר עושים

קרא עוד »

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים