פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

סרטי תדמית – לייצר סרט מתאים לקהל שלנו

סרטי תדמית

כשמפיקים ובמאים מחליטים להוציא לאור סרט קולנוע, אחת הנקודות שהם מתייחסים אליה היא, מי קהל היעד שאמור לצפות בו. בהתאם הם מחליטים על פרטים טכניים ואחרים שיכולים להשפיע על הסרט ועל הכנתו. 

בצורה דומה, אנחנו צריכים להתייחס אל סרטי תדמית שברצוננו להכין על העסק שלנו. אם אנחנו רוצים להגיע אל קהל מסוים, חשוב שנדע כיצד לאפיין אותו בצורה נכונה וכך נוכל לייצר סרט שיתאים להם. אין טעם להפיק סרט תדמית מבלי לדעת מי הקהל שעומד לצפות בו. הרי אז אנחנו עלולים למצוא את עצמנו בסיטואציה, בה הקהל רואה סרט שאיננו מתאים לו, ואז המטרה שלנו לא תושג. להיפך, ייתכן מאוד שזה רק יפגע בתדמית שלנו. 

אפיון הקהל יכול להתבצע בדרכים שונות, למשל, על פי גיל, מין, תחומי עניין, ידע מקצועי ואפילו על פי פרמטרים של מדינה ומקום. במידה ונרצה שהסרט יוצג במדינות ובשפות שונות, הרי נצטרך להתאים אותו לקהלים מסוימים. 

כיצד מתאימים סרט לקהל?

ראשית, אחרי שאנחנו מאפיינים את הקהל, אז ברור לנו יותר מה יכול להיות בסרט ומה אסור שיהיה. אנחנו גם יכולים לדעת, באיזו שפה יהיה נכון להכין את הסרט, כיצד לייצר תסריט שיתאים לקהל שלנו. 

שנית, אנחנו יכולים לבצע תיאום ציפיות, לא דווקא עם הקהל אלא עם עצמנו. כלומר, אם אנחנו יודעים מי הקהל, אז הרבה יותר פשוט לדעת, מה הם יצפו למצוא בסרט ובהתאם להציג להם משהו שיענה על הציפיות שלהם. 

שלישית, אנחנו יכולים לדעת את רמת הנגישות שלהם לסרט, ובהתאם לקבוע באילו אמצעים וכלים נציג להם אותו. למשל דרך האינטרנט או באמצעים אחרים, אליהם הם נחשפים יותר ובצורה פשוטה ונוחה עבורם. 

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

יועץ שיווק

יועץ שיווק

אתר אינטרנט או עסק פיזי, כדי להתקיים, חייב לעשות פעולות שיווקיות כדי להביא את הרעיונות שלו לידי ביצוע ולהציג אותם לקהל היעד שלו. יועץ שיווק,

קרא עוד »

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים