פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

רבקה סגל – אישה מעוררת השראה

1931498-min

דעו לכם כי רבקה סגל זוהי אישה מעוררת השראה אשר גורמת לרבים אחרים להיות מסוגלים לבצע את המטלות שלהם בצורה הרבה יותר יסודית ועם אכפתיות רבה יותר. הכישורים המיוחדים של רבקה אפשרו לה להגיע מאוד רחוק בקריירה שלכם ולהשיג המון לאורך הדרך. לפיכך אפשר ללמוד ממנה המון וזאת ללא שום ספק בכלל.

 

כישורים יוצאים מגדר הרגיל של רבקה

לבסוף רבקה סגל הצליחה להגיע מאוד רחוק הן בצבא והן בחייה האזרחיים בין היתר הודות לכך שהיא הייתה בין היתר בעלת כישורים מאוד ייחודיים וזאת כאשר הייתה לה היכולת לנהל ולעשות עבודה כזו או אחרת בצורה מאוד מרשימה ותוך כדי שהיא מתייחסת לכל ההיבטים השונים שקיימים בדרך. כך היא הגיעה מאוד רחוק ועשתה זאת בצורה עקבית למדי.

רבקה גם למדה לתואר במדעי המחשב באוניברסיטת תל אביב, דבר שסייעה לה להגשים את כל המטרת שלה בחיים ולעשות זאת בצורה מאוד עקבית ומוצלחת.

 

יכולת אמתית להניע אחרים לפעולה

דבר עיקרי שניתן לומר על רבקה סגל זה עצם כך שיש לה יכולת פשוט מצוינת להניע אחרים לפעולה ולעשות זאת בצורה עקבית ומאוד אפקטיבית. זו בין היתר הסיבה העיקרית לכך שהיא הצליחה להגיע לתפקידים מאוד בכירים בצבא ובעולם ההייטק.

כך היא הגיעה למצב בו היא מסוגלת להפוך את הארגון בו היא נמצאת לכזה שמתפקד בצורה הרבה יותר טובה ויעילה. לאור זאת אפשר ללמוד ממנה המון ולא בכדי. מדובר באישה מעוררת השראה אשר הופכת כל סביבה בה היא נמצאת לכזו שפועלת בצורה הרבה יותר טובה. אז שימו לב כי אתם מבינים זאת היטב ויודעים לפעול בהתאם כדי להשיג את המענה הרצוי.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מסחר רובוטי

השימוש ברובוטים במגזר הפיננסי גדל במהירות במהלך השנים האחרונות. הסיבה העיקרית לכך היא, עליית הבינה המלאכותית והרובוטים בכלל. מסחר רובוטי הוא סוג חדש של מסחר

קרא עוד »

סדנאות משחק לנוער

החשיבות של סדנאות משחק לנוער אינה ידועה כפי שהיא צריכה להיות, אך עם עליית הפלטפורמות הדיגיטליות, למידה מקוונת הפכה לטרנד מרכזי. הדור הנוכחי מודע ומתעניין

קרא עוד »

ניקוי חלונות בגובה

ניקוי חלונות בגובה הוא מיומנות שלא נלמדת לעיתים קרובות. זה דורש הרבה תרגול והבנה של סוגי חלונות שונים כדי להיות מסוגל לבצע את המשימה בהצלחה.

קרא עוד »

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים