פתיחת תיק עוסק פטור

על מנת לפתוח עסק יש לעבור שלבים רבים מול הרשויות או מול רואה חשבון מקצועי. תקבל הטבות ותשלם מסים על פי חוק אם החברה שלך פועלת כחוק בתקנות של המדינה

כשזה מגיע להחליט כיצד לנווט את דרכנו בצורה הטובה ביותר בכל התהליכים האלה כבעלי עסקים חדשים, יש שתי אפשרויות: לעקוב אחר מה שכולם עושים או לנסות משהו שונה מהם!

מתי נדרש לפתוח תיק עוסק פטור

עסק חדש יוגדר כעוסק פטור רק כאשר מדובר בעסק שמחזור הההכנסות השנתי שלו לא עולה על הסכום של עד 98,707 ₪ , החוק קובע כי כל בעל עסק חייב לנהל פנקסי חשבונות לפי פקודת מס הכנסה וגם על פי חוק מע"מ בלי קשר אם הוא עוסק "פטור" או לא.

ישנם עיסוקים שאינם יכולים להיות עסקים פטורים ורשימה זו הכוללת אנשי מקצוע כגון רופאים, פיזיותרפיסטים, פסיכולוגים, יועצים וכו, עיסוקים אילו מיידית מסווגים כעסקים מורשים.

פתיחת תיק עוסק פטור המוביל לפתיחת עסק קטן היא דבר מרגש ומהנה לעשות. ליזמים לא חסר כספים והסיכוי להרוויח כסף מהיר בכל עת הוא מה שמושך את רוב האנשים למיזם המרגש הזה. פתיחת עסק מועילה גם לאנשים פרטיים מכיוון שהם מקבלים את ההזדמנות להשתמש בכישורים ובידע שלהם בתנאים שלהם, במקום לעבוד בסביבה שמאלצת אותם לבצע פעולות שונות. . הצעד הראשון להצלחה הגדולה של העסק שלך הוא ההיבט המשפטי של הבטחת ההיתרים והרישיונות הדרושים. אתה צריך אותם כדי להרים את העסק הקטן שלך על רגל ימין.

תזדקק לשלושה גופים: מע"מ (מס ערך מוסף), מס הכנסה וביטוח לאומי; למרות שעוסק פטור לא משלם את הסכום הזה, הם עדיין חייבים ליצור קשר עם המשרדים הללו יחד עם מתן עותקים המזהים את עצמם הכוללים זיהוי תמונה בסגנון כרטיס כמו רישיון נהיגה בשילוב יחד עם תעודות אחרות רלוונטיות אם אי פעם היה משהו שנרכש באמצעות מומחיות וכו'. מילוי מסמכים העוסקים ספציפית במוכרים שמוכרים סחורה מתחת ל-10k יורו בכל שנה .

בעקיפין עלולים גם לשלול ממך את הפטור, כי עליך לשלם מס הכנסה על העסק שלך. עם זאת, מומחים אומרים שעסקים הולנדיים יכולים לתבוע באופן חוקי פטור מניכוי במקור של 30% אם הם נמצאים במצב חירום בלתי צפוי.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תוכנית אוגנדה, הרצל ואוצר התיישבות היהודים
הקמת מדינה לעם היהודי בארץ ישראל, זה רעיון שהתגלגל במשך שנים רבות לפני שיצא לפועל. כפי שאנחנו יודעים,...
קרא עוד »
אוג 09, 2021
פתיחת חידת החולצות הממותגות: 5-7 גילויים חיוניים
חולצות ממותגות: יותר מסתם בד וחוט כסמכות מוערכת בתחום האופנה, אני שמחה לצאת למסע בעולם המרתק של...
קרא עוד »
ספט 07, 2023
פתיחת חשבון בנק
מעוניינים לדעת כיצד לפתוח חשבון בנק בימינו? במאמר זה אנו מספקים את כל המידע שיסייע לכם להגיע לחשבון...
קרא עוד »
דצמ 31, 2021