פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

מסך למחשב נייד – מתי וכיצד רוכשים מסך חדש

מסך למחשב נייד

אחד ההבדלים המשמעותיים בין מחשב נייח למחשב נייד, מתייחס דווקא להיבט של המסך. מחשב נייח יכול לעבוד בצורה סדירה, גם אם המסך שלו לא תקין. כל מה שצריך זה לחבר אותו למסך אחר. במחשב נייד, יש אפשרות לחבר, אבל בעיקרון זה כמעט תמיד ינטרל את האופציה להשתמש בו כפי שאמורים, קרי באופן נייד. 

לכן, אם מסך למחשב נייד מתקלקל מסיבה מסוימת, אזי שהדבר הראשון שעלינו לעשות זה ליצור קשר עם מעבדה וטכנאי שמתמחים בהחלפת מסכים במחשבים ניידים. יש כמה מקרים בהם נידרש לעשות זאת. 

ראשית, אם המסך מתקלקל כתוצאה מבלאי או מסיבה אחרת. שנית, אם המסך נשבר, למשל כשהמחשב נופל על הרצפה או אם אנחנו סוגרים את המסך על המקלדת ולא שמים לב שיש משהו שיכול להפריע לכך ולנפץ אותו. שלישית, סביר להניח שאנחנו נצטרך להחליף מסך אחרי תקופת זמן מסוימת, אם יתחילו להופיע עליו סימנים שונים שיפריעו לנו לראות כמו שצריך. 

כיצד רוכשים מסך חדש?

חשוב להבהיר, עצם זה שאנחנו צריכים לרכוש מסך למחשב נייד חדש, לא אומר שום דבר על המחשב. הוא עצמו יכול להיות תקין וסביר להניח שהוא ימשיך לעבוד כרגיל. אך ברגע שהמסך איננו תקין, לא נוכל להשתמש גם במחשב בצורה סדירה, כפי שציינו קודם לכן. 

בעיקרון, אנחנו יכולים לרכוש מסך חדש דרך חנויות מחשבים או דרך החברה אשר ייצרה את המחשב. תהליך ההתקנה שלו הוא פשוט, מפרקים את המסך הישן, ומחברים את המסך החדש. לאחר מכן מבצעים את כל ההגדרות הנדרשות וכך אפשר להשתמש במסך החדש ללא שום בעיה. התהליך לא נמשך יותר ממספר דקות, במידה ויודעים כיצד לעשות אותו. 

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים