פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

כמה עולה ייצוג בבית המשפט?

1255396 (3)-min

אתם נמצאים בסכסוך מסוים מול אדם או מול גוף כלשהו? עכשיו זה כבר ברור שלא תצליחו להימנע מהגעה לבית המשפט כי כל הניסיונות להגיע לעמק השווה מחוץ לבית המשפט לא עלו יפה? אם כך, ברור מדוע אתם רוצים לדעת כמה עולה ייצוג בבית משפט. אתם לא באמת יכולים להופיע במקום כזה לבד, ולמעשה, איש המקצוע שאליו אתם צריכים לפנות הוא עורך דין, ורצוי שהוא יהיה כמה שיותר מקצועי.

 

מה ישפיע על העלויות?

בבואכם לנסות ולהבין כמה עולה ייצוג בבית משפט, חשוב לקחת בחשבון את העובדה שלא מעט גורמים יוכלו להשפיע על העניין הזה. כמו למשל:

  • עד כמה הסוגיה שאיתה אתם מתמודדים מורכבת?
  • מאיזה עורך דין אתם עומדים לשכור שירותי ייצוג בבית המשפט?
  • האם מדובר על דיונים רבים או שהעניין צפוי להסתיים בדיון אחד או שניים?

חשוב לקחת בחשבון את כל הפרטים האלה וכדאי לזכור שלכל עו"ד יש תעריף אחר שאיתו הוא עובד. לכן רצוי גם לדבר עם מספר עורכי דין שונים ולקבל מהם הצעות מחיר שונות לייצוג המשפטי שבו אתם מעוניינים.

 

אל תתפשרו על עו"ד שאינו מספיק מקצועי

עם כל הכבוד לשאלה כמה עולה ייצוג בבית המשפט, בסופו של דבר אנחנו רואים שיש גם משמעות לשאלה מי יהיה עוה"ד שיוכל לייצג אתכם. כלומר, הרבה מונח כאן על הפרק ולמעשה, עוה"ד הוא איש מפתח בכל התהליך הזה. לכן, אם יש לכם אפשרות לבחור אדם שאתם סומכים עליו ושיש לו ניסיון רב, זה עדיף מאשר לפנות אל מישהו שאתם לא יודעים אודותיו שום פרט. השקיעו בחיפוש עוה"ד הטוב ביותר ותראו שלא תצטערו על כך בהמשך, כאשר הדיונים בבית המשפט יהיו בעיצומם.

 

לייעוץ משפטי פנו אל עו"ד ליאור ביבי.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים