פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

איך מקבלים זכאות עבור סיעוד פרטי מסובסד?

סיעוד פרטי

ההוצאה עבור טיפול רפואי ברגע בו מגיעים עבור טיפול סיעודי יכולה להיות של אלפי שקלים ברגע בו מחליטים להיות עם מטפל זר באופן צמוד, ולהגיע אל עלות של עשרות אלפים ברגע בו שוקלים להעביר את המטופל הנמצא במצב הסיעודי אל מקום שבו ישנה מחלקה סיעודית שתעניק את הטיפול הרפואי היומיומי.

איך יכולים אנשים לקבל את הטיפול החשוב הזה מבלי להוציא סכומי עתק בכל חודש מחדש? ובכן, ישנם דרכים להקטין ולסבסד את סכומי הכסף באופן משמעותי, וכדאי להכיר את אלה מוקדם על מנת לעבור את כל הפרוצדורה הנדרשת מהר ככל האפשר. קראו בהרחבה על סיעוד פרטי!

סיוע על ידי המדינה

אדם שנמצא במצב סיעודי יכול להיעזר במדינת ישראל על מנת שישהה במקום המותאם עבור הצרכים שלו. דבר זה אומר כי יש להפיק קוד מול משרד הבריאות וביטוח לאומי. אלה אומדים את המצב הרפואי וכן היכולת הכלכלית של האדם הסיעודי ואת זו של ילדיו הבגירים, ולאחר מכן מחשבת את הסכום שאותו ניתן לסבסד על ידי קוד שניתן.

עם הקוד הזה ניתן לפנות לרשימת מוסדות (בתי אבות)שבהן ישנה מחלקה סיעודית יוקרתית ולקבל מחיר מופחת עקב הקוד הזה, ולהם יש אישור פעילות מטעם משרד הבריאות באופן תקין.

שירותים דרך קופח

מכיוון שכולנו שייכים לקופת חולים כזו או אחרת ומשלמים כדרך קבע על מנת לקבל שירותים שונים, ניתן לבחון דרך קופת חולים האם חלק מאותם שירותים רלבנטיים עבור אדם שנמצא במצב סיעודי ומעוניין לקבל טיפולים בעלות מופחתת בשל השתייכותו לאותה קופת חולים. ככל שיהיה מדובר באדם בעל ביטוח סיעודי דרך קופ"ח וכזה המשלם עבור חברות "טובה" יותר, כך ייתכן שיקבל הנחה וטיפולים שיכולים לסייע בטיפולי הסיעוד החשובים למצב הבריאותי השברירי של אותם מטופלים.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים