3 טיפים לעיצוב הגינה

עיצוב גינה עם איזון מושלם של צבעים, מרקמים וצורות יכול להיות מאתגר. זה דורש תכנון קפדני ועין לפרטים.

> בדקו סלעים לגינה באתר כפר הסלעים.

קחו בחשבון את המרחב

כאשר מעצבים גינה, חשוב לקחת בחשבון את השטח הפנוי. קבע את הגודל והצורה של הגינה ושימו לב לכל המאפיינים הקיימים כגון עצים, שבילים או קווי מתאר טבעיים. קחו בחשבון את סוג האדמה וכמות אור השמש שהחלל יקבל, שכן גורמים אלו ישפיעו על סוגי הצמחים שתוכלו לכלול. כמו כן, קחו בחשבון את העדפותיכם האישיות ואת ייעוד הגינה – בין אם זה למנוחה, אירוח או גידול ירקות.

מערבבים צבעים, מרקמים וצורות

כדי ליצור עניין ויזואלי בגינה שלך, ערבב צבעים, מרקמים וצורות בצמחים ובתכונות שלך. שקול להשתמש בצבעים מנוגדים כדי ליצור השפעה נועזת, כגון ערבוב כחולים עם כתומים או סגולים עם צהובים. השתמש בצמחים בעלי גבהים משתנים כדי ליצור עומק וממדים. מערבבים מרקמים שונים כמו עלווה חלקה ומחוספסת או שלבו תכונות מעשה ידי אדם כמו פסלים ומזרקות מים כדי להוסיף נופך נוסף של סגנון ייחודי.

צור נקודת מיקוד

יצירת נקודת מוקד בגינה חיונית כדי לתת לה אפקט דרמטי. ניתן להשיג זאת באמצעות הוספת פינת ישיבה, אח חיצוני או תכונת מים כמו בריכה או מפל (בדקו באתר כפר הסלעים אבן ג'מעין ועוד רעיונות). הוא מוסיף תחושת ייעוד לגן, והוא מושך את תשומת הלב של המבקרים אל לב המרחב החיצוני.

לסיכום, עיצוב גינה עוסק בהבנת החלל והצרכים שלכם, ערבוב של צבעים, טקסטורות וצורות, ויצירת מוקד כעניין ויזואלי. על ידי ביצוע העצות האלה, אתה יכול להפוך את הגינה שלך לנווה מדבר של יופי ושלווה, מושלם למנוחה, לאירוח ולהנאה בחוץ. עם קצת תכנון ויצירתיות, התוצאה תהיה גינה ייחודית ויפה המתאימה לסגנון ולצרכים שלכם.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קרן השתלמות: מכשיר החיסכון הכי טוב לעצמאיים בישראל
קרן השתלמות מהווה כיום את מכשירי החסכון הטובים ביותר הן עבור שכירים והן עבור עצמאיים. קרן השתלמות היא...
קרא עוד »
יול 24, 2019
שירותי נוטריון – מה באמת חשוב לדעת?
נוטריון הינו עו"ד אשר הוסמך לצורך ביצוע פעולות משפטיות מסוימות אשר אינן מצויות בסמכויותיו של עו"ד...
קרא עוד »
אוק 23, 2019
כך תמנעו תאונות עבודה בעסק שלכם
כל עסק צריך לעשות הכול בכדי להבטיח כי העובדים שלו יהיו בטוחים במקום העבודה, יש לכך כמה סיבות. ראשית כל...
קרא עוד »
דצמ 06, 2018