פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

מה זה קישורים חיצוניים?

קישורים חיצוניים הם היפר-קישורים המפנים משתמש מאתר אחד לאחר. במילים אחרות, הם קישורים שאינם באתר האינטרנט שלך. כאשר בעל אתר כולל קישור חיצוני באתר שלו, הוא בעצם ערב לאמינות האתר המקושר.

קישורים חיצוניים יכולים להועיל הן לאתר המקשר והן לאתר המקושר אל. עבור האתר המקשר, קישורים חיצוניים יכולים לשפר את האופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) על ידי הגדלת מספר הקישורים הנכנסים (בדקו על קידום אתרים מחיר ומי עושה את זה). תנועה מוגברת זו יכולה גם להוביל לשיעורי המרה גבוהים יותר ומכירות רבות יותר. עבור האתר המקושר אל, קישורים חיצוניים יכולים לשפר את הנראות ואת המודעות למותג.

כעת, כשאנחנו יודעים מה הם קישורים חיצוניים וכיצד הם יכולים להועיל, בואו נסתכל מקרוב על כמה מהסוגים השונים של קישורים חיצוניים.

סוגים שונים של קישורים חיצוניים

ישנם שלושה מספר סוגים של קישורים חיצוניים: follow, nofollow .

follow

קישורי מעקב הם הסוג הנפוץ ביותר של קישורים חיצוניים. כאשר בעל אתר כולל קישור מעקב באתר שלו, הוא אומר למנועי החיפוש שהם תומכים באתר המקושר ומבטיחים את אמינותו. קישורי מעקב מעבירים את מה שנקרא "מיץ קישורים" או "הון קישורים" – זה מתייחס לכוח הדירוג או לסמכות – מהאתר המקשר לאתר המקושר. במילים אחרות, מעקב אחר קישורים יכול לשפר את SEO עבור האתר המקושר על ידי הגדלת כוח הדירוג שלו, קבלו מידע על שירותי בניית קישורים. ככל שכוח הדירוג של אתר גבוה יותר, כך הוא יופיע גבוה יותר בדפי תוצאות מנועי החיפוש (SERP), מה שמוביל להגדלת התנועה והנראות.

קישורי Nofollow

קישורי Nofollow פחות נפוצים מקישורי מעקב אך הם משרתים מטרה חשובה בכל זאת. קישורי Nofollow אומרים למנועי החיפוש לא לספור את הקישור כהבעת אמון עבור האתר המקושר. במילים אחרות, קישורי nofollow אינם מעבירים מיץ קישורים או כוח דירוג מאתר אחד לאחר. עם זאת, הם עדיין יכולים להועיל מכיוון שהם יכולים להוביל לתנועה מוגברת ולמודעות למותג עבור האתר המקושר. מכיוון שקישורי nofollow אינם מעבירים מיץ קישורים, הם אינם יכולים להשפיע ישירות על SEO אך הם יכולים להשפיע עליו באופן עקיף על ידי יצירת תנועה רבה יותר לאתר המקושר.

קישורים חיצוניים הם היפר-קישורים המפנים משתמשים מאתר אחד לאחר; במילים אחרות, הם לא נמצאים באתר האינטרנט שלך. ישנם שלושה סוגים עיקריים של קישורים חיצוניים – follow, nofollow וממומן – ולכל אחד יש יתרונות וחסרונות משלו. קישורים חיצוניים יכולים לשפר את SEO על ידי הגדלת התנועה והנראות של האתר המקושר; עם זאת, לקישורים ממומנים אין כל השפעה על SEO מכיוון שהם אינם מעבירים מיץ קישורים מאתר אחד לאחר. (השורה התחתונה)

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים