טיפים לזיהוי הזדמנויות מסחר בשוק ההון

אריה גולדין

אריה גולדין מאמין כי כל אחד יכול למצוא הזדמנויות טובות למסחר בשוק ההון, התנאי היחידי להצלחה הוא התמדה וכמובן התעמקות ולמידה של כל התחום. ניתן היום למצוא שיטות שונות להשקעה בשוק ההון, כאשר כל אחד צריך להתנסות בשיטות השונות ולהבין מה הכי נכון עבורו, עבור רמת הסיכון שהוא מוכן לקחת על עצמו (נפשית וכלכלית) ומה מתחבר הכי נכון עם האופי שלו. ישנן שיטות הדוגלות בניתוחים אנליטיים מורכבים ומסובכים, בעוד שיטות אחרות נחשבות לפשוטות ואינטואיטיביות יותר.

כיצד לזהות הזדמנויות בשוק ההון, לפי אריה גולדין

השיטה הראשונה מתבססת בעיקר על ההבנה כי מניה מסוימת הולכת לעלות או לרדת, בהתאם לשיטות של ניתוח טכני. במידה ומספר שיטות ניתוח טכני תומכות בהנחה כי מניה מסוימת עומדת בדיוק בתחילתה של עליה או ירידה, זה הזמן לפעול. יש לציין כי שיטה זו מתאימה יותר למשקיעים וותיקים יותר, אשר מכירים כבר את התנודתיות של שוק ההון ולא מתרגשים יותר מדי מעליות או מירידות שהם לא צפו בזמן. כמו כן, השיטה מתאימה יותר לסוחרים יומיים, אשר יושבים עם היד על הדופק, ופחות למשקיעים סולידיים שרוכשים מניות ולא נוגעים בהם במשך שנים.

אריה גולדין טוען כי דרך נוחה לדעת אם מניה מסוימת צפויה לעלות או לרדת, היא התייעצות עם אנליסט שמתמחה בתנודתיות של שוק ההון. שיטה זו מתאימה בעיקר למי שיש לו את הכסף אך לא את הזמן לשבת וללמוד את התחום. האנליסט ידע לנתח את הנתונים ולכוון אתכם לעבר המניות שצפויות לבצע שינוי חד בזמן הקרוב.

אופציה נוספת היא כמובן ללמוד את התחום לעומק בצורה עצמאית, לעבור קורסים שונים שמכינים אתכם בדיוק עבור הרגע הזה. מי שמוכן להשקיע, יקרא את הספרים הנכונים, יעקוב אחרי הבלוגים של המשקיעים המובילים ביותר וידאג להיות מעודכן לגבי כל החדשות הפיננסיות. כמו כן, מומלץ לרכוש תוכנות שונות שיסייעו לכם לנתח את השוק בצורה המדויקת ביותר, במטרה לראות את המצב בצורה ברורה ובהירה יותר. בצורה כזו, לא תצטרכו לקחת סיכונים גדולים מדי ולא תצטרכו לשלם לאנליסט.

לחצו כאן ליצירת קשר עם אריה גולדין

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
לוכד עכברים- מחיר
אם נתקלתם בעכברים בתוך הבית שלכם או בחצר הבית שלכם, אין ספק שאתם בוודאי לא רגועים. מעבר לעובדה שעכברים...
קרא עוד »
אוג 23, 2020
רישיון עסק – לשם מה צריך את זה ואיך מוציאים אותו
הרשויות במדינת ישראל מחייבים כל אחד אשר רוצה להקים עסק, לקבל רישיון לשם כך. לא משנה אם מדובר במסעדה,...
קרא עוד »
פבר 14, 2022
מה זה PLA?
PLA הוא חומר מתכלה שניתן להשתמש בו עבור יישומים רבים. יש לו פוטנציאל להחליף פלסטיק וחומרים אחרים שאינם...
קרא עוד »
מאי 01, 2023