פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

יתרונות העלאת סיווג קבלני

יתרונות העלאת סיווג קבלני

ישנן 5 דרגות הקבועות בחוק לסיווג של קבלנים. גובה הדרגה משפיעה על ההיתר של הקבלן לעסוק בתחום הבניה בהיקפים כספים שנקבעו מראש, כאשר לכל דרגה יש את הסכום שלה, ואילו בדרגה 5 אין הגבלה כספית. רשם החברות יכול להעניש קבלנים שעוברים על החוק ולא עושים עבודה בהתאם לדרגה שנקבעה להם.

כל קבלן מקצועי מבין היטב כי אם יצליח להעלות את רמת הסיווג הקבלני שלו, יוכל לקבל עבודות בסכומי כסף גבוהים יותר וכך להרוויח יותר כסף. מה שגם שמדובר בדרך מעולה להעלות את רמת האמינות של הקבלן ובכך להשיג עוד עבודות.

מעלים את רמת הסיווג בליווי מקצועי

בדרך כלל ניתן להעלות את רמת הסיווג של הקבלנים מידי שנה, אם כי הדבר יהיה תלוי בניצול הסכום הכספי שהוגדר להם מראש. כך שאם אתם רוצים לברר בדיוק מה תוכלו לעשות בהתחשב במצב שלכם ולדעת שאתם עושים כל מה שצריך על מנת לקבל יותר עבודות, אז פשוט פנו לעו"ד שידע לעזור לכם להעלות את הסיווג, ובמידה ותצטרכו להשיג היתרים לעובדים מהשטחים, תוכלו לקבל סיוע גם בנושא זה.

אל תנסו להעלות את הסיווג שלכם בעצמכם וללא ליווי מקצועי, שכן אתם עלולים למצוא את עצמכם לא מממצאים עד תום את הניסיונות להעלות דרגה. אם תרצו לעשות את זה במהירות וללא קשיים בדרך, יהיה כדאי לכם לפעול רק עם מקצוענים בתחום.

מתחילים לקבל עבודות בסכומים גבוהים יותר

רוצים לפרוץ את הגבולות של עצמכם ולדעת שאתם עושים כל מה שצריך על מנת להתחיל לקבל עבודות בסכומים גבוהים יותר? ובכן, יהיה כדאי לכם להתמקד בכך שתעלו את רמת הסיווג שלכם. זה פשוט ישתלם לכם הרבה יותר ויהיה שווה את הזמן שלכם במובנים רבים, כך שתוכלו להגדיל את הרווחים שלכם.

> קראו כיצד ניתן להעסיק עובדים פלסטינים באופן חוקי

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים