קרן השקעות אלטרנטיבית בישראל

קרן השקעות אלטרנטיבית בישראל עשויה לעניין לא רק פעילים בשוק ההון אלא גם רבים מבני מעמד הביניים ואף כאלה שרוצים לבנות לעצמם עתיד פיננסי יציב יותר. באופן מסורתי, קרנות השקעה התאימו יחסית לפלח מצומצם של גורמים – למשל מנהלי השקעות, משרדי פמילי אופיס, מנהלי הון סיכון וכדומה. אחרי שנציג כמה עובדות על קרן השקעות אלטרנטיבית בישראל, תוכלו להבין יותר למי יתאים להצטרף. 

השקעות בישראל או בחו"ל

על מנת למנוע אי בהירות, נקדים ונאמר כי קרן השקעות אלטרנטיבית בישראל עשויה להשקיע בנכסים בישראל אך עשויה להשקיע גם בנכסים מעבר לים. הקרן עצמה לרוב מנוהלת בישראל, היא הוקמה בישראל ומנהליה לרוב ישראלים כאשר נציגים בכירים או סוכנים עשויים לפעול בחו"ל. יחד עם זאת, היא עשויה להגדיר את יעדיה למשל כ"מימוש הזדמנויות השקעה בנדל"ן אמריקאי" או השקעה בנכסים מסוימים בחו"ל (למשל נכסים מסחריים, מולטי פמילי וכו').

מה הרעיון של השקעות אלטרנטיביות 

הרעיון של קרן השקעות אלטרנטיבית בישראל הוא לאפשר לציבור מגוון יחסית של משקיעים, לקחת חלק בהשקעות לא בורסאיות. דווקא הגאות שנרשמה בשנים האחרונות בשוקי המניות בישראל ובעולם מעוררת לא מעט חששות. איש איננו יודע מתי תגיע ירידה חדה ואם העלייה תימשך. ככלל, השקעות אלטרנטיביות באמצעות קרן ייעודית, מתאימות למי שלא רוצה להיות מקושר עם שוק ההון. אלה השקעות שגם אם הבורסה תרד, ערך ההשקעה לא ירד כתוצאה מכך. 

קרנות השקעה אלטרנטיביות מרבות להשקיע בנכסים ריאליים וכן בנכסים מניבים שונים. כל משקיע (פרטי, משק בית או חברה) מקבל מעין בעלות על חלק מהקרן, על פי סך ההשקעה שהוא מזרים. חשוב לציין כי מנהלי הקרן לא בהכרח סולדים משוק ההון אלא פשוט רוצים להציע אפשרות נוספות שמתאימה לגיוון של השקעות בעת הנוכחית. למידע נוסף אודות סוגי השקעות אלטרנטיביות

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
התאמת עורות לסנר שלכם
מערכת תופים היא סוג של חלום עבור הרבה מאוד ילדים. זה מספיק לראות כיצד מצופף מקצועי מתופף ומביא אל קצב...
קרא עוד »
מאי 18, 2020
bet365 – כל מה שתרצו לדעת
Bet365, פלטפורמת הימורים מקוונת ידועה, מציעה שפע של יתרונות שהובילו אותה לקדמת הבמה של התעשייה. עם כיסוי...
קרא עוד »
יול 14, 2023
דוגמאות לכרטיס ביקור של נטורפתית
כרטיס ביקור נטורופתית צריך להיות כזה שמעוצב בצורה מוקפדת ומרשימה וזאת כדי לעשות רושם חיובי ככל הניתן...
קרא עוד »
ספט 29, 2021