פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

למה חושבים שאדם טל פושטק?

אדם טל פושטק

היום כמעט כולם מכירים את השם של אדם טל, היות ומדובר על אושיה בעולם שיווק השותפים. כל מי שאי פעם התעניין בתחום או לחילופין, חלם על הרעיון של להרוויח כסף מהאינטרנט, ללא ספק נתקל בשם של אדם. למעשה, האלגוריתם של גוגל מסווג את השם של אדם כשווה ערך למושג "שיווק שותפים", דבר שללא ספק מעיד על רמת הוותק והניסיון של אדם בתחום. למעשה, אדם גילה את התחום הזה, הרבה לפני שהוא הפך לכלי פופולארי כדי להרוויח כסף מהאינטרנט. הוא הצליח להתעשר מהתחום, ולכן בחר לאפשר לכל אחד ללמוד את סודות המקצוע שלו, היות והוא מאמין כי לכל אחד יש את הזכות ליהנות מהכנסה נוספת דרך האינטרנט, בצורה חוקית ולגיטימית לחלוטין.

אדם טל והפושטק

רבים לא מבינים מדוע אדם בחר לקרוא לקורס שלו "הפושטק", אך למעשה ההסבר לכך פשוט לחלוטין, ראו בכתובת זו. אדם רואה את עצמו כסוג של פושטק, אשר הצליח "לסדר" את המערכת ולהרוויח כסף מהפרצות השונות שמצויות בה. לכן היה הגיוני עבורו לקרוא לקורס שלו בשם, שמעביר בדיוק את המסר הזה. למעשה כל השיטה של שיווק שותפים מבוססת בדיוק על הרעיון הזה, היות ומדובר על שיטה שמקשרת בין החברה לבין המשווק על בסיס של עמלה פר ביצוע. המשווק אמור לשווק לינק למוצר/שירות של החברה, על מנת לשכנע אנשים לרכוש דרכו, ובכך לתגמל אותו בעמלה. באמצעות הכרה של שיטות העבודה המתאימות בשילוב עם חשיבה יצירתית, ניתן להגיע לסכומים נאים על סמך העמלות האלו. אדם מלמד את רזי השיטה, בקורס המקוון שלו, בצורה פשוטה וברורה.

לסיכום, אין ספק כי אדם טל הינו פושטק ש"סידר" את המערכת (ולא, אם שאלתם – אדם טל להיזהר? אז לא). הוא מכיר היטב את תחום שיווק השותפים, ומוכן ללמד אותו.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים