פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

חיסכון לעתיד – למה גם אתם חייבים אותו?

אנשים רבים מתקשים להבין מדוע חיסכון זה עניין משמעותי כל כך. חשוב להבין: אומנם היום אתם עובדים ומרוויחים יפה, אך החיים יכולים להיות לא צפויים. ברגע אחד הכול יכול להשתנות. אתם עלולים להזדקק לטיפול רפואי, או לחילופין, תרצו לפרגן לעצמכם ולהחליף את הרכב הישן. אם לא יהיו לכם חסכונות, יהיה לכם קשה לממן את כל הדברים האלה. לעומת זאת, אם יהיה לכם חיסכון שממנו תוכלו לקחת את הסכום הדרוש לכם, אתם אפילו לא תרגישו שהוצאת כסף. לכן ברור מדוע הרבה מאוד אנשים בימינו לא מוכנים לוותר על העניין הזה, וגם לכם זה כדאי. 

איזה חיסכון תרצו לעשות 

מה שאולי אתם לא יודעים על חסכונות, זה שיש היום הרבה אופציות בתחום הזה. לכן יש תחילה כמה שאלות שכדאי שתענו לעצמכם עליהן. למשל:

 

  • לאיזו תקופה תרצו לחסוך את הכסף? קצרה או ארוכה?
  • האם יש מטרה מוגדרת לחיסכון או ככה סתם, אתם רוצים לשים כסף בצד?
  • האם החיסכון מיועד עבורכם או לילדים?

 

חשוב להבין שהרבה פעמים, ככל שתחסכו את הכסף לתקופה יותר ארוכה, הריבית שתקבלו עליו תהיה יותר גדולה. מצד שני, יש אנשים שירצו שהכסף יהיה כמה שיותר נזיל, כך שלהם יתאימו חסכונות מסוגים אחרים. כדאי שתבדקו את כל הפרטים האלה לעומק, כי הרעיון הוא לבחור סוג של חיסכון שבאמת יתאים לכם ולציפיות האישיות שלכם מהעניין. 

האם הבנק הוא הכתובת היחידה? 

התשובה היא בפירוש לא, והגיע הזמן שכולנו נדע זאת. למרות ההרגל של אנשים רבים לפנות ישר אל הבנק כדי לחסוך או כדי לקבל הלוואה, בפועל זו לא האפשרות היחידה. לכן כדאי גם לכם, בפעם הבאה כשאתם רוצים לחסוך כסף, לבדוק איזה אפשרויות קיימות. לא תמיד חובה לבחור את האופציה המסורתית שכולנו זוכרים מלפני שנים. יש היום הרבה מאוד אפשרויות אחרות, הרבה יותר מודרניות ונגישות, אז למה לוותר עליהן? מגיע גם לכם לחסוך בצורה נוחה ולכן, אם יש גופים חוץ בנקאיים שיעזרו לכם גם בעניין הזה, למה שתוותרו על כך? 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים