למה חשוב לבחור את האוניברסיטה הנכונה לתינוק

היום ניתן למצוא אוניברסיטה בכל בית עם תינוק, היות ומדובר על משטח פעילות חיוני וחשוב. יש לזכור כי לצורך ההתפתחות התקינה של התינוק, יש צורך להשקיע במשטח פעילות מעוצב ומרופד, אשר יספק לתינוק את הגירוי הדרוש לצורך ההתפתחות שלו. כדאי לדעת כי האוניברסיטה לתינוק הינה משטח פעילות שדומה לשמיכה צבעונית, אשר ניתן למקם מעל מזרון או שטיח עבה. מעל המשטח ישנן שתי קשתות, שניתן לחבר אליהן חפצים שונים שיעניינו את התינוק. זה בדיוק המקום עבור כל הצעצועים הצבעוניים, הפעמונים וכל דבר אחר שיכול לתפוס את תשומת הלב של התינוק. המטרה של האוניברסיטה היא לפתח את החושים של התינוק ולאפשר לו התפתחות תקינה ומהירה.

 

החשיבות של בחירת אוניברסיטה לתינוק

כאמור, האוניברסיטה נועדה כדי לסייע לתינוק לפתח את החושים שלו, דבר שניתן לקדם באמצעות תלייה של צעצועים צבעוניים ומצחיקים על הקשתות שלה. כמו כן, כדאי לשים לב גם לעיצוב ולדוגמה של האוניברסיטה עצמה, היות והתינוק יכול להיעזר בעיצוב המיוחד שלה על מנת לחקור ולגלות את הסביבה שלו. חשוב לוודא כי התינוק יוכל להתעסק עם מגוון רחב של גירויים שונים, ללא קשר לתנוחה שלו. כך שלא חשוב אן הוא נמצא על הבטן או על הגב, בכל מקרה הוא יוכל ליהנות מגירויים שונים, שיאפשרו לו לגלות את הסביבה שלו באמצעות מגע, שמיעה וראיה. כדאי למשל לבחור צעצועים שונים, אשר ישמיעו צלילים או רחשים שונים, כתוצאה ממגע. כמו כן, מומלץ להשקיע בצעצועים שהתינוק יוכל להכניס לפה שלו, לאחוז ביד וליהנות מהמרקם המיוחד שלהם.

לסיכום, בחירת אוניברסיטה לתינוק הינה משימה לא פשוטה, היות ויש צורך לבחור במשטח איכותי העומד בכל התקנים המחמירים ביותר ומכיל את כל הגירויים הדרושים לתינוק.

 

מוזמנים להכנס לחנות בייביסטאר – ציוד לתינוקות.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
דרכון פולני לילדים, מתי כדאי להתחיל לטפל בעניין
בשנת 2004 הצטרפה פולין אל האיחוד האירופי ובעת זו היא בעצם פתחה בפני ישראלים רבים שהינם בעלי שורשים...
קרא עוד »
אפר 21, 2019
שייט נהרות בחגים? זה מאסט!
חוויות מעטות בלבד יכולות להיחשב ככאלה שנשארות עמוק בזיכרון ולא קל להרפות מהן. בין אלה ניתן למנות...
קרא עוד »
ספט 23, 2018
תובנות חיוניות לבחירת רהיטי מעצבים
בחירה נכונה של רהיטי מעצבים היא יותר מרכישה בלבד; זהו מסע אל אסתטיקה, פונקציונליות וביטוי אישי....
קרא עוד »
ינו 14, 2024