פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

האם מטבע דיגיטלי יעלה את ערכו מהזהב

מטבע דיגיטלי

המטבעות הדיגיטליים החלו את דרכם לפני לא מעט שנים אך רק בנשים האחרונות הפכו שכיחים במיוחד. מטבעות דיגיטליים הם ללא ספק העתיד הנוח והטוב יותר אשר יאפשר להתגבר על לא מעט בירוקרטיות תשלום בין מדינות שונות ברחבי העולם. כאשר העולם הופך אט אט לכפר גלובלי קטן בו ניתן לטייל בחופשיות בכל פינה תוך מספר שעות בודדות, אין מנוס משימוש במטבעות דיגיטליים בעתיד הנראה לעין. דווקא בעידן פרוץ נגיף הקורונה, כאשר משתוללת מגפה של ממש בכל רחבי העולם, אנשים רבים מתחילים להבין כי אולי שעתם של המטבעות הדיגיטליים הגיעה. כסף מזומן אשר עובר מיד ליד בין המוני אנשים עלול להפיץ מחלות מידבקות בדיוק כמו הקורונה. 

עלייתם של המטבעות הדיגיטליים

באשר לשאלה האם מטבע דיגיטלי יעלו את ערכו מהזהב, אין תשובה חד משמעית אך סביר להניח שכן. כפי שציינו לעיל, המטבעות הדיגיטליים הם ללא כל צל של ספק העתיד הנוח והטוב יותר אשר ישמש את כולנו בעוד מספר שנים. ישנם עוד רבים הטוענים כי המטבעות הדיגיטליים לא מספיק בשלים בכדי שהעולם כולו יעשה בהם שימוש יומיומי אך ללא ספק עבור משקיעים רבים מטבעות אלה נחשבים לאפיק משובח ובטוח במיוחד, קראו על כך באתר חברת Bits of Gold. מעבר לעובדה כי פריצתם של המטבעות הדיגיטליים לעולם בו אנו חיים זה עניין של זמן בלבד, אף עלייתם חדה במיוחד ויכולה להסב למשקיעים בה מאות ואף אלפי אחוזים תוך זמן קצר. 

> קראו על קריפטו מטבע קריפטוגרפי

העתיד הטוב והנוח יותר

כמובן שאין להשקיע ללא ידיעה ובדיקה מעמיקה תוך אחריות מלאה, אך ישנם רבים הסבורים כי אכן מדובר בהשקעה די בטוחה. מנגד, חשוב להדגיש כי עדיין לא ברור מתי המטבעות הדיגיטליים יפרצו אל חיינו ולכן קיים סיכוי שבטווח הקרוב המטבעות ירדו.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים