פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

עורך דין עבירות מין

עורך דין עבירות מין

הואשמתם בעבירת מין? האם אתם נמצאים לפני כתב אישום כעברייני מין? האופי הרגיש של פשעי מין מחייב סניגור פלילי מנוסה ומוסמך. סנגורים פליליים המתמחים בעבירות מין מסייעים ללקוחות המואשמים בתקיפה מינית, התעללות, זנות ופשעי מין הקשורים לקטינים.

עורך דין עבירות מין

סנגורים פליליים לעבירות מין מצטיינים בחקירות מפורטות של מקרים כדי לקבוע את תקפותם ואמינותם של עדים מתלוננים. סנגורים פליליים המתמחים בעבירות מין מסייעים ללקוחות המואשמים בתקיפה מינית, התעללות, חשיפה מגונה, זנות ופשעי מין הקשורים לקטינים.

בנוסף, עורך דין עבירות מין שמכיר היטב את החוקים המקומיים לפשעי מין הוא טוב עוד יותר מכיוון שחוקי העונשין לפשעי מין מסובכים, משתנים, לעתים קרובות, לפי אזור, עיר ומדינה.

משמעות נאשם בעבירות מין

לעתים קרובות מדי, הנאשמים בעבירת מין נחשבים לאשמים בעין הציבורית מההתחלה. זה לא מקובל וזה גם לא מוסרי לעשות כך.

מערכת המשפט שלנו בנויה על הרעיון שכולנו חפים מפשע עד שתוכח אשמתם. כאשר נאשמים בביצוע פשע מיני, זה יכול להשפיע על יכולתם להגיע למשפט הוגן ולאיים על פרנסתם. נדרש עורך דין פלילי מיומן מאוד שיעזור לחתוך את הרעש שמסביב להאשמה כזו.

עברייני מין וחפים מפשע

בשל נסיבות שונות, חפים מפשע מואשמים בפשעי מין כל העת. אם הואשמתם, נשפטתם והורשעתם אפילו בעבירת מין קלה, ניתן יהיה להציב את שמכם במרשם עברייני מין במשך שנים. גם אם אתם מרגישים שההאשמות נגדכם קלות, עליכם לשקול להתייחס אליהן ברצינות ולהעסיק סנגור פלילי המנוסה בתיקים בעבירות מין שיסייע לכם.

כדי להיות מוגנים באופן יציב מהאשמת שווה, מומלץ מאוד לפנות לעורך דין טוב ומקצועי ולנסות להתחקות אחר עבודותיו ולהתרשם מהם ביחס לתיק שלכם.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

איילת סיניבר: השקעות בבית השקעות – איך זה עובד?

בבואנו לבחור אלטרנטיבת השקעה , עומדות בפנינו אופציות שונות ומגוונות כיצד להשקיע את כספנו. אנו יכולים לבחור מסלול ריאלי להשקעה, לדוגמא, להשקיע בנכסים או בעסקים .  או לבחור בהשקעה במוצרים פיננסיים המושקעים בשוק ההון.

קרא עוד »

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים