פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

היתרונות בתכנון קמעונאי לחנות שלכם

תכנון קמעונאי לחנות

זה לא משנה אם אתם מתכננים את פתיחת החנות הראשונה שלכם, או משפצים את החנות הקיימת שלכם. תחזוקה כללית של החנות ועיצובה יהיו חיוניים עבור הצלחתה של החנות. בחירת העיצוב הנכון תאפשר ללקוחות שלכם להסתובב במרחב החנות ביתר קלות וכמו כן, כקמעונאיים, עיצוב החנות פועל ככלי חשוב עבור התקשורת ביניכם לבין הלקוחות שלכם ויצירת אופי החנות עבור הלקוחות שלכם, קראו בהרחבה

הצלחנו למשוך את תשומת לבכם? מעולה, בואו לגלות את היתרונות הרבים לתכנון קמעונאי

כניסה בראש פתוח

החלל הראשון אליו נכנסים לקוחות לחנות שלכם, בהתאם לתכנון קמעונאי, נועד לפתוח את ראש הלקוחות שלכם לחוויית הקנייה, מזמין אותם להיכנס פנימה ולהמשיך לחקור את החנות. אזור הכניסה מאפשר ללקוחות להתחיל לאט ולהמשיך אל עבר מה שמחכה להם ככל שיכנסו אל חלל החנות יותר ויותר. 

חלל הכניסה יתוכנן כך שיספק מרחב פתוח נטול עומס, יאפשר כניסה קלה לחנות עם האפשרות לסקור אותה ויהיה ללא גימיקים או הסחות דעת מיותרות. 

ימין או שמאל?

תכנון קמעונאי לחנות הוא ההבנה מה ייטיב עם הלקוח מהרגע בו הוא נכנס ועד הרגע בו הוא מוצא את מה שהוא מחפש. לרוב, התכנון הקמעונאי מחשב את עיצוב החנות (קראו על עיצוב קיוסקים למשל) בכך שכיוון ההליכה של הלקוחות יהיה נגד כיוון השעון, משמע מימין לשמאל.

לאט לאט החלו מעצבי חנויות רבים לעשות את ההיפך וללכת עם כיוון השעון בכדי לנסות ולשנות את צורת הצריכה של הלקוחות הנכנסים לחנות ואולי לגרום להם להיתקל בדבר שלא היו שמים לב אליו.

עצור בטרם תעבור

אחת הטכניקות של תכנון קמעונאי לגרום ללקוחות להישאר זמן ממושך בחנויות היא טכניקת ההפסקות הויזואליות. פריטים הנרכשים באופן גבוה יוצבו בסוף החנות, לצד פריטים רבים אחרים, דבר שישאיר את הלקוחות בחנות זמן רב יותר, מה שעשוי להגדיל את הצריכה שלהם בחנות.

טכניקה נוספת עבור משיכת זמן הלקוחות בחנות יהיה טשטוש חלונות החנות. כך למעשה אתם מטשטשים את תחושת הזמן של הלקוחות שלכם, שיכול להוביל לזמן נוסף בחנות שלכם.

תכנון קמעונאי לא נוצר יש מאין, הוא נוצר ממחשבה מרובה ולמידה רבה על מה נכון עבור בעלי חנויות וכמו כן על לקוחותיהם.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

עזרה בהוצאת ויזת עבודה

תהליך הגשת בקשה לוויזת עבודה יכול להיות מסובך ואורך זמן. כדי לפשט את התהליך, חלק מהעסקים שוכרים עורכי דין הגירה שיעזרו להם בתהליך זה. עם

קרא עוד »

תיקון דלתות בבאר שבע

דלת היא רהיט שתוכנן במיוחד לפתיחה וסגירה. ישנם סוגים שונים של דלתות בהתאם למטרה שהן משמשות. לחלק מהדלתות יש ידיות, לאחרות יש מנעולים ולחלקן יש

קרא עוד »

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים