פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

הגהה לפני הגשת עבודת גמר – תנו למישהו אחר

הגשת עבודת גמר

עבודת גמר היא חלק בלתי נפרד מכל למידה אקדמית במוסד להשכלה גבוהה. בעבודות הללו מפגין כל סטודנט את היכולת שלו לעבד את המידע שאותו הוא למד ולהביא אותו לידי ביטוי באותה העבודה של הגמר. ישנן עבודות גמר בכל תחום שאותו לומדים במוסדות השונים של ההשכלה בארץ ובעולם, וכשאר מבינים כי יכולת כתיבה נכונה וללא טעויות לשוניות יכולה להוריד 30 אחוז מן הציון הסופי, זה בהחלט הופך את הכתיבה עצמה להיות הרבה יותר מאתגרת עבור חלק מן הסטודנטים אם לא עבור הרוב המוחלט. מי אמר שצריכים לעבור את כל זה לבד כשיש את "איזי גרייד"? הכירו את השירות באתר https://www.ez-grade.co.il.

דרישת סף במטלות אקדמיות

מוחות מבריקים יכולים לכתוב בשגיאות. יש לא מעט אנשים אשר העברית שלהם מלאה בשגיאות של פיסוק הן בשל העובדה כי כמות העולים מארצות אחרות היא רבה, והן בשל העובדה כי רבים מהישראלים פשוט לא רכשו את היכולת הזו בצורה מלאה וללא טעויות בכלל.

כתיבה של עבודת גמר מעולה תלויה לא מעט בהיותה כתובה כהלכה, ולא רק מן העובדה שהיא כתובה בצורה נהדרת שמבהירה את הרמה הגבוהה של הסטודנט בהבנה של החומר הנלמד וברעיון מקורי שהביא אל הכתב. כאן האפשרות של העברת כל הכתוב אל עבר אדם שמיומן ביכולת הגהה טובה עם עמידה בכל הדרישות של כתיבה אקדמאית היא מצילת חיים וכזו אשר שומרת על ציון גבוה עבור אדם שאחרת עבורו הציון לא היה אותו הדבר.

כך מתמודדים עם העומס

לא צריכים להתחיל  ללמוד הגהה לשונית בצורה שהופכת אדם אל כזה שיכול לעבוד בתחום הזה תוך כדי התואר. יש מספקי אנשים שלהם כבר יש את היכולת לעבד את הטקסט אל דבר שהוא נכון מבחינה לשונית ולתקן את כל הנדרש מבלי לפגוע בכתוב מבחינה רעיונית בכלל.

הישיבה לשם ביצוע הדבר חוסכת הרבה מאוד כאב ראש בלתי אפשרי כמעט לסטודנט שאין לו את הבקיאות הנדרשת ברמה כה גבוהה, וגם מביאה אל ציון יפהפה שאיתו כיף לסיים את התואר שלב אחר שלב עם הורדה משמעותית של העומס לפחות מזו הבחינה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

כמה מרוויחים בהייטק

כמה מרוויחים בהייטק?

בעבר, הורים רוצים שהילדים שלהם ילמדו ויהיו רופאים. היום הם רוצים שילמדו ויהיו בהייטק. לא פלא, הרי שם הכסף הגדול נמצא. אז כמה מרוויחים בהיי

קרא עוד »

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים