פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

פתיחת עוסק פטור – לבד או בעזרת איש מקצוע

1972184-min

היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים שבוחרים לנסות את מזלם בתור עצמאיים. רבים מגלים עם השנים, כי אומנם ישנם לא מעט יתרונות לעבודה שלהם בתור שכירים, אך הרבה יותר משתלם לעבוד בתור עצמאיים. ניתן לקבוע את הלו"ז שלכם בצורה עצמאית, להתחיל ולסיים את יום העבודה לפי בחירה אישית וכמובן לבחור לבד את הפרויקטים השונים. על מנת להתחיל את התהליך, יש צורך לבצע פתיחת עוסק פטור. ניתן לבצע את התהליך בצורה עצמאית, או לחילופין, להיעזר באיש מקצוע שמכיר את התחום ויודע כיצד לעשות זאת בצורה המהירה והיעילה ביותר. לרוב מדובר על רואי חשבון או יועצי מס, אשר מציעים לכל אחד לפתוח תיק עוסק פטור ללא שום התעסקות מיותרת.

 

פתיחת עוסק פטור – כיצד לעשות זאת נכון?

למעשה, כל אחד יכול לפתוח לעצמו תיק עוסק פטור בצורה עצמאית, אך הרוב בוחרים להיעזר באיש מקצוע. הרבה יותר נוח, מהיר ופשוט להיעזר באדם שמכיר את התחום ויודע בדיוק כיצד להתנהל, על מנת להשיג את התוצאות היעילות ביותר. לא כולם מרגישים בנוח להתנהל מול רשויות המס בצורה עצמאית, לכן הרוב יעדיפו להיעזר בשירותיו של רואה חשבון או יועץ מס שמספקים את השירות הזה.

השלב הראשוני יהיה להגיע לסניף מע"מ באיזור המגורים, על מנת להגיש את הטופס הרלוונטי, בצירוף צילום תעודת זהות, צילום תעודת הסמכה רלוונטית וצילום חוזה שכירות של העסק או הדירה. לאחר מכן, יש צורך לעבור בסניף של מס הכנסה, על מנת למלא שוב טופס רלוונטי, ולצרף מחדש את כל הצילומים הנ"ל. התחנה האחרונה כוללת ביקור בביטוח לאומי, המצריך מילוי של טופס נוסף. מדובר כאמור בטרטור קל, שניתן לבצע לבד, או לחילופין לשכור איש מקצוע.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

פסילה מנהלית

פסילה מנהלית היא פסילה של רישיון נהיגה שמבוצעת על ידי משטרת ישראל ורשות הרישוי. מהן סוגי הפסילה המנהלית? מתי נהג יואשם וייפסל פסילה מנהלית? מהם

קרא עוד »

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים